BLOG на нічку: причини та ознаки імітації оргазму

27 Травня 2019

Попри усе бажання жінки не завжди можуть досягнути найвищого ступеня задоволення у ліжку. Більшість з них «маскують» відсутність оргазму його імітацією, аби не образити партнера та скоріше припинити його марні старання. Чому жінка не отримує задоволення та вдається до імітації та як відрізнити справжній оргазм від удаваного – розповідає лучанка Олена Кузьмич.

Матеріал опублікований на сайті ТСН.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку: [email protected].

***

У самок переважної кількості видів тварин, окрім деяких ссавців включно з людьми, оргазм узагалі відсутній. Жінок одна природа не позбавила такого задоволення, в нас є навіть орган, єдина функція якого — забезпечувати оргазм. Звісно, мова йде про клітор. Однак попри усе бажання жінка не завжди може досягти оргазму і береться його імітувати. Чому? Поговоримо нижче у блогу.

Перша і, мабуть, єдина причина, чому жінки імітують оргазм — бажання вберегти почуття свого партнера. Зрозуміло, що чоловіки у ліжку хочуть отримати своєрідне підтвердження своєї статевої сили, мужності та хвацьких сексуальних вправ. Тому жінки, воліючи не ображати свого партнера, імітують оргазм або у відповідь на пряме запитання про ефектний фініш сексу ховають очі і кажуть «Угу».

Додайте до цього пуританське виховання, культурний тиск, сором від жіночої сексуальності, дитячі чи дорослі психічні травми тощо. У такому випадку жінка може «маскуватися», аби її партнер не помітив, що вона якась не така, як інші жінки.

Тому чоловікам варто більше дізнатися про те, що ж призводить до відсутності оргазму у жінки і, відповідно, більше «попітніти» у ліжку, щоб представницям прекрасної статі не довелося імітувати оргазм.

ОРГАЗМУ НЕМАЄ. ЧОМУ?

Жінкам у більшості випадків потрібна прелюдія, а партнер не приділив цьому достатньої уваги, тому оргазм не настав. Недостатнє збудження, відсутність еротичного запалу, дискомфорт — в результаті «зіжмаканий» секс без жодних шансів не «феєрверк».

Партнер може впливати не на ті ерогенні зони. У деяких жінок — дуже чутливі груди, а хтось отримує цей «апгрейд» тільки після пологів. Комусь подобається, як пестять внутрішню частину стегон, а хтось — відверто біситься від таких доторків. Партнер може діяти шаблонно, відповідно до свого попереднього досвіду. А шаблони у сексі — точно не рецепт успіху.

Втома. Це може бути суто фізична чи емоційна втома після важкого дня, коли «секс» жінці влаштували на роботі, а у ліжку хочеться не кохатися, а лягти і заснути. Звісно, в такому випадку на оргазм годі і сподіватися. Та чоловік не полишає спроб, і тоді хибний «оргазм», на її думку, це найкращий варіант припинити це неподобство.

Мозок в режимі «увімкнено». Іноді чоловік все робить правильно, а оргазму і на горизонті не видко. Буває, що жінки просто не можуть зосередитись на своїх відчуттях через думки про кредит, дитину в садочку, проблеми на роботі, заробітну платню тощо. І аби все це не пояснювати партнеру та не засмучувати його, обирають імітацію замість оригіналу.

ЯК РОЗПІЗНАТИ ІМІТАЦІЮ ОРГАЗМУ

Для цього слід зрозуміти, що відбувається під час оргазму із жіночим тілом. Секс це все-таки фізичне навантаження, тож пришвидшується серцебиття, частішає дихання, звужуються зіниці, підвищується артеріальний тиск, набухають соски, червоніє шкіра грудей та обличчя, відбувається ритмічне скорочення м’язів вагіни і навіть ніг (іноді виглядає, наче вашу партнерку взяли судоми), партнерка відчуває певне заціпеніння.

Жінка просто не може одночасно відчувати оргазм, під час якого вона дуже сконцентрована на своїх відчуттях, і одночасно вдавати із себе акторку дешевого порно. Тому занадто експресивна поведінка може видати імітаторку оргазму із головою (хоча й добряче завести чоловіка).

Задоволений вигляд під час оргазму теж натякає на те, що піку найбільшої насолоди не сталося. Дуже важко контролювати м’язи обличчя в цей момент, тож люди виглядають тоді по-різному, але геть не так, наче після гарного масажу. Тому якщо партнерка зробила блаженний вираз обличчя, після чого запевнила, що «все», швидше за все, вона імітувала.

Надмір активності після сексу теж видасть погану акторку. Адже після справжнього оргазму жінка захоче поніжитися у ліжку, а не стрімголов мчати до ванної змивати сліди пристрасної ночі, готувати їсти чи вмикати серіал.

Так, деякі жінки і гучно кричать, і дряпають спину. Але повірте, різницю ви точно відчуєте — коли оброблятимете подряпини і відчуєте на собі ненависні погляди сусідів (жінок — бо в них такого немає, чоловіків — бо жінки тепер вимагають). Коротше, це зовсім не про млосні погляди, зітхання зі стогонами та легке подряпування. В мене були різні «гучні» сусіди, і завжди було очевидно — справжні крики видає жінка, чи фальшиві.

Однак чоловікам, які планують викривати на гарячому своїх партнерок, варто спочатку подумати про кілька речей. По-перше, а чи достатньо ви самі доклали зусиль. По-друге, а чому, власне, жінка замість щирості наважилась на обман. Розмовляйте до сексу про ваші взаємні уподобання у ліжку, і тоді «холостих» пестощів буде значно менше. Довіряйте один одному. Буквально беріть оргазм у свої руки та губи, і він не забариться.

Гарних вам оргазмів і пристрасних ночей!

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter