BLOG на нічку: як не осоромитися вперше у секс-шопі

13 Лютого 2019

Сьогодні у рубриці «BLOG на нічку» від «Таблоїда Волині» – поради лучанки Олени Кузьмич, як варто поводитися у секс-шопі, якщо ти вперше вирішив відвідати інтим-магазин.

Матеріал був опублікований на сайті TCH.ua.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку: [email protected].

***

Не будьте сором’язливими, але супермачо із себе теж не варто вдавати — ось ключ до гарного походу у секс-шоп.

Попри те, що сексуальна революція на Заході вже відбулася, в Україні є люди, які соромляться теми сексу. Сьогоднішня моя розповідь викликана здивуванням одного мого знайомого, який із шоком дізнався, що у секс-шоп можна і треба ходити із сексуальним партнером, а той і самому — для підвищення сексуальної "кваліфікації".

Наше задоволення у ліжку залежить від нас самих, а у секс-шопах справді можна знайти чимало справді підручних засобів, які нам із вами у цьому допоможуть. Про мій рейтинг "Топ-п’ять предметів, які варто придбати у секс-шопі", читайте у наступному блозі, а поки для вас поради, як не осоромитися у секс-шопі та вийти із нього у гарному настрої та з хорошими покупками.

1. Взаємодійте із продавцем. На моїй пам’яті лише одна продавчиня секс-шопу поводилася, мов "ботан" із виразом обличчя "що я роблю серед цих всіх пенісів?!". Але більшість працівників таких магазинів легко вивідають, за чим ви прийшли — отим здоровим дилдо чи кості із позами з "Камасутри". Але ви маєте взаємодіяти: якщо із вашого горла долинатимуть нечленороздільні звуки або щось схоже на "е-е-е", толку від вас буде мало.

2. Називайте речі своїми іменами. Не знаєте, як називається ота штукенція для насолоди — загугліть асортимент для сексуальних ігрищ і ви зможете відкрити для себе світ небачених раніше відчуттів. Озброївшись новими знаннями про сексуальні іграшки — сміливо вирушайте до секс-шопу і гордо називайте їх.

3. Роздивляйтеся. Реальні секс-шопи мають перевагу над такими ж покупками в інтернеті. Адже можна добряче роздивитися, що саме ви хочете придбати, прицінитися і точно зупинити всій вибір на чомусь еротичному.

4. Торкайтеся. Роздивилися? Тепер глибоко вдихнули й…торкайтеся. Зазвичай вам запропонують одноразові рукавички, щоб оцінити тут чи іншу "іграшку", поторкатися латексу чи гуми, або відчути силу вібрації та стискань. Таким чином можна знайти те еротичне приладдя, яке вас задовольнить. Наприклад, підібрати вібратор під колір сукні.

5. Експериментуйте. Похід у секс-шоп — це класний привід для того, щоб урізноманітнити сексуальне життя або покращити його якість, тому не змарнуйтеся свій шанс. Скориставшись попередніми порадами і прочитавши серію блогів про "Камасутру для чайників", обговоріть із партнером, що саме в сексі вам хочеться покращити. Приміром, це може бути гель для неї із дією, яка продовжує і підсилює оргазм або різнокольорові презервативи для нього, або еротичні карти для обох, якими так класно грати у "дурня" на роздягання.

6. Не вдавайте експерта. Якщо це ваш перший похід у секс-шоп, то не треба вдавати із себе супермачо чи сексі-кішечку. Ви маєте бути, якби це дивно не звучало, максимально собою, щоб потурбуватися про власну насолоду. Тому не варто одягати "маску", бо так ви купите щось нав’язане або продавцем, або своїм образом. Максимальна щирість і простота у цьому питанні допоможуть вам, а награність — тільки нашкодить.

7. Нюхайте. І остання порада: під час походу до секс-шопу залучіть не лише тактильні відчуття, а й нюх. У секс-шопах традиційно продають парфуми із феромонами, але не купуйтеся на це. Феромони, які приваблюють іншу стать, дуже нестійкі, а тому "запакувати" їх у парфуми, дуже важко. Але зверніть увагу на парфумовані олії для масажу чи мастило для сексу. Звісно, обираючи певний запах, не забувайте про можливість алергії у вас чи вашого партнера.

Гарних вам сексуальних пригод !

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter