BLOG на нічку: до чого може призвести секс з колишніми

03 Вересня 2019

Сьогодні у традиційній вечірній рубриці «Таблоїда Волині» читайте роздуми журналістки та блогерки Авдотьї Разгуляєвої щодо причин та наслідків сексу з колишніми.

Матеріал опублікований на сайті ТСН.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронну пошту: [email protected].

***

Одного разу, коли ти настільки втомишся повторювати подругам «Я давно про нього забула!» і дійсно припиниш про нього згадувати, він зателефонує тобі і спокійним голосом, наче п'ять хвилин тому вийшов викинути сміття, промовить: «Привіт, мила, як життя? Може, зустрінемось?». 90% ймовірності, що ти з ним зустрінешся. І понад 50% – у вас буде секс.

Навіщо тобі з ним зустрічатися? Припустимо, що ти дійсно про нього забула. Тоді відповідь проста й банальна: проста жіноча цікавість. Невже ти не захочеш дізнатися, чого він від тебе хоче? А раптом збирається сказати тобі, що кращої від тебе так і не зустрів? Рідко яка жінка може відмовити собі в задоволенні почути таке від колишнього партнера. Але якщо у тебе, хай навіть неусвідомлено, існує вагоміша причина з ним зустрічатися, аніж проста цікавість, то між вами можливе відновлення сексуальних стосунків. Хоча б на одну ніч.

Є кілька причин того, що жінки сплять зі своїми колишніми. Перша й найпоширеніша – це не зовсім остиглі почуття. Якими б афірмаціями ти не намагалася вигнати його зі своєї реальності, поява на горизонті колишнього коханого, як детектор брехні, розкриє те, що насправді коїться у твоєму серці. У цьому разі порожнеча і розчарування неминучі. Навряд чи секс допоможе відновити стосунки з тим, з ким вони напевно зруйнувалися з якоїсь вагомої причини, а ось вселити відчуття, що тобою скористалися, – дуже навіть може. У цьому разі цілком розумною може здатися порада не спати з колишнім, що б він не обіцяв. Особисто мені здається дієвою протилежна порада: переспи з ним ще раз, а потім ще, а якщо мало – ще десяток разів. Стільки, щоб зрозуміти: спільне минуле нічого спільного не має з вашим із ним теперішнім, і відпустити його, – цього разу назавжди.

Ще одна причина – бажання потішити своє самолюбство. Тобто самоствердитися завдяки колишньому, довести, що, мовляв, ось я яка стала, а ти мене не оцінив, значить, страждай. Зазвичай, це трапляється через низьку самооцінку. Особливо, якщо це він тебе кинув, а не навпаки. Припустимо, ти дійсно за деякий час після розриву стала почуватися сексуальною, незалежною, жіночною. А він як був, так і залишився звичайним бабієм. Як підвищить твою значимість один статевий акт? А якщо навпаки – ти, як і раніше страждаєш від самотності, а він вже давно щасливий з іншою? Він-то, може, і не відмовиться, тим паче, що для багатьох чоловіків секс із колишніми зрадою не вважається. Рідні люди все-таки. Але чи витримає твоє самолюбство випробування «другорядною роллю»? Ні вже, якщо й самостверджуватися через чоловіків, то нехай секс буде призом, який вони повинні завоювати в режимі змагань.

Може трапитися й так, що просто закортіло. Давно не було партнера, та й для здоров'я корисно. А з колишнім був просто приголомшливий секс, він знає, як принести тобі задоволення, ти звикла йому довіряти. Це єдиний випадок, коли секс з колишнім може не бути руйнівним для тебе. Та й те не завжди. Тому що коли цей чоловік був твоїм, крім сексу між вами були стосунки іншого характеру. Була ніжність, була увага, турбота. Цілком можливо, що без усього цього вранці ти нічого, крім відрази, до цієї людини почувати не зможеш.

То що ж відповісти колишньому, коли він зателефонує й попросить про зустріч? Психолог би порадив спочатку відповісти собі на запитання: Чого саме ти чекаєш від цієї зустрічі? Тобі б хотілося, щоб ви знову були разом? Як ти сприймеш той факт, що з його боку це просто дружні посиденьки, аби розвіяти нудьгу? Але я не психолог, для мене будь-які емоції – це стимул до розвитку, до творчості. Колишні, навіть якщо вони нам не потрібні, прикрашають наше життя, надають йому особливого, пікантного присмаку. Звісно, якщо ти ще не зустріла Саме Того.

Або як сказав Франсуа Ларошфуко: «Поки минула пристрасть все ще хвилює наше серце, воно більш схильне до нової любові, ніж згодом, коли настає повне зцілення».

2

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter