Золота вечірка для людини з золотим серцем. ФОТО, ВІДЕО

21 Січня 2020

Днями в одному з найкращих ресторанів Луцька «Короні Вітовта» – відгриміла гучна «золота» вечірка «Black&Gold». Свій ювілей відсвяткував власник і директор магазину «Перлина» Юрій Тяпунов.

Добрий, щедрий, справжній професіонал та справедливий керівник – так називають його підопічні. Рідні також не скупились на теплі слова ювіляру: дбайливий син, люблячий батько, дідусь та коханий чоловік.

Що таке 50 років – екватор, підсумок, нова сходинка, може більш вагома ніж інші, але все ж це великий крок на життєвому шляху. Хтось на свій ювілей тікає з міста, щоб усамітнитися, сховатися, і переосмислити життя, а хтось бажає розділити своє свято з найріднішими, зустрітися в колі близьких і друзів. Так і робив ювіляр, для якого рідні – це одна із складових його успіху.

Цікаво, коли День народження організовують для тебе інкогніто, і ти залишаєшся в очікуванні чогось незвичайного – це ще більше заворожує. А ще, коли для тебе знімають кліп і переспівують саму Альошу.

Дружина Тетяна, яка є для нього і музою, і помічником в ювелірному бізнесі розповіла:

«Ми готувалися, як до звичайного дня народження. Конкурси, запрошені гості. Але коли чоловік перед Новим роком включив мені пісню і сказав, що ця пісня – ніби наш гімн, недовго думаючи, бо і часу не було, ми разом з нашим голосом Волині Галиною Конах зробили неймовірне – я заспівала! А потім із Стасом Будем виклали всі свої емоції у кліпі, в якому я трощіла лід ногами,занурювалася в замерзле озеро, босоніж і майже без верхнього одягу долала холод, але це було так невимушено і захопливо, що, дивлячись на кадри, ніхто б не повірив, скільки зусиль було витрачено! Ми ламали людські стереотипи бачення, і я думаю, нам вдалося!

Знаєте, коли твій день народження готує велика команда людей, яка знає свою справу на всі 100% – від закладу "Корона Вітовта", присутність в якому біля замку надихає на казковість, до оформлення запрошень, кенді бару, торту, самого приміщення в стилі Black and Gold – надавало сил.

Хлопці зі Львова – Duo Dose – ще молоді, але тим не меньш дуже талановиті, настроїли нас на гарний початок. Mery. D. White в перерві між тостами надихала на романтику в стилі Прованс, а Галина Конах взірвала всіх силою голосу. Бармен-шоу від одного з кращих барменів Західної України Володимира Підгайного не давало всім байдикувати, внучка Марійка зіграла на скрипочці, хоча почала займаться музикою недавно, а Dj Bolshoy всіх підняв на ноги для дискотеки».

Кульмінацією вечора був величезний сюрприз для іменника від дружини – пісня в іі виконанні та кліп на пісню Альоши «Пірнай». А отець Миколай, який був запрошений з матушкою Оксаною на ювілей, з благословіння владики Михаїла вручив Юрію Тяпунову почесну відзнаку «За жертовність» від Волинської єпархії ПЦУ.


Фото: Антон Аношин
Кліп: Стас Будь

17

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter