«Здається, що індустрія моди ненавидить нормальних жінок»: відома лучанка про «наболіле». ФОТО

03 Серпня 2021

Тренерка з особистісного розвитку Надія Рогозіна опублікувала допис-обурення про те, що не може знайти для себе одяг у магазинах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДОМА ЛУЧАНКА ПОКАЗАЛА, ЯК ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. ВІДЕО

На своїй інстаграм-сторінці вона написала, що більшість магазинів не мають речей розміру XL.

«Інколи мені здається, що індустрія моди ненавидить нормальних жінок. А вся ця двіжуха з моделями plus size – лише замилювання очей.

Куди не плюнь, у всіх магазинах лише розміри XS, S та M. "Вибачте, L та XL не маємо". А розшифровується як жеж – large (велика) і extra large (надзвичайно велика).

Хоча в більшості своїй жінки, які носять цей розмір – цілком нормальні! Навіть часто в нормі індексу маси тіла! Просто високі, наприклад. Або з широкими бедрами. Я ношу зараз ХL, хоча в мене не ожиріння і я займаюся в тренажерному залі з тренером тричі на тиждень, майже не їм солодкого, не їм перед сном. І найголовніше – собі подобаюся (в більшості випадків). Але коли в магазині відомого бренду вчора на мене не знайшлося жодного одягу, а продавчиня розвівши руками казала: "Ну тут розмір…", то мені вже трохи бракує терплячки…

Але найгірше те (і ось в цьому місці рушиться вся ширма з plus size), що коли більші розміри навіть є, то пошиті вони за кроєм маленьких, просто масштабовані викрійки. Але це не правильно. Бо фасон, спланований на худе (або й екстрахуде) тіло, просто не підходить тілу більшому.

Короче, пів царства за бренд, який почне шити з думкою про нормальних жінок.

А поки рятує @atan.ua (на фото сукня цього бренду, хоч і висіла вона в окремому залі для "пишних та розкішних") і @marksandspencerukraine (дякую їм за завжди великий вибір стильних речей і адекватну розмірну сітку, бо ж значно приємніше усвідомлювати, що ти розмір "14", а не "екстравелика».

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter