Піжами і шампанське: відома діджейка з Луцька «запалила» на київському даху
Із шампанським та смаколиками гості в піжамах і домашньому одязі зустрічали спекотне літо та відривалися під музичні ритми.
08 Червня 2020
Успішно!
Яна Щибря розповіла про свою першу роботу
Діджейка Яна Щибря розповіла історію про свою першу роботу. Лучанка зізналась. що працювала в «Євро секонд-хенді», який тоді щойно відкрився.
Свою правду Яна виклала на інстаграм-сторінці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я РОЗУМІЮ, ЯК ЦЕ», – ЛУЦЬКА ДІДЖЕЙКА РОПОВІЛА ПРО НЕВПЕВНЕНІСТЬ, БУЛІНГ ТА МОДЕЛІНГ
«Я була на першому чи другому курсі університету. Я крутилась, як могла.
⠀
Центральна вулиця Лесі Українки, підвальне приміщення, без вікон. День перед відкриттям першого в місті магазину «Євро секонд хенд».
⠀
Зранечку зійшлось багато жінок. Не пам’ятаю, здавалось що не менше 30-50. У кожного було своє завдання: розкладати взуття, розвішувати речі в дорожчий відділ і звичайний. Морально дуже важко, здається, що речі в тих мішках – просто ніколи не закінчуються, а запах буде в твоєму носі назавжди. Робочий день закінчується лише тоді, коли все буде на своїх місцях, а підлога блищатиме.
⠀
Коли нарешті все на своїх місцях, кожному дозволялось купити вподобані речі, але лише до 3 кг. та по ціні першого дня. Чесно – ми забирали найкращі речі. Це було дорого, 75грн/кг при зарплатні 600 грн/місяць. Але коли знаходиш дійсно круту брендову річ з біркою – мозок відключається. Ось така несправедливість. До звичайних покупців "доходить" тільки те, що не помітили, або не прийшлось до смаку
⠀
І так...далі ще цікавіше. Всі наймані жіночки отримали за свою роботу 50 грн/день і пішли додому, а на зміні залишилось 3 продавця/касир/директор.
⠀
Директор піднімається наверх щоб відчинити двері, ми міцно тримаємось за все, що прикріплене до підлоги.
⠀
3...2...1...відчиняю!
⠀
Величезний натовп людей різного віку стрімголов біжить, ледь не по головах, з вулиці по сходам вниз. Мені здавалось там навіть були жертви, що ж не зробиш за "новенькі" речі в новому секонд-хенді. За пів року роботи там я вже знала кого чекати в ці перші дні завозу. Першими бігли декілька хлопаків з місцевого старого ринку, вишукували нові речі, щоб потім наліпити на них бірки і продавати в "тридорого" на своїх "точках" (пропонували навіть втиху співпрацювати).
⠀
За ними вже можна було побачити модників, які "кров з носа", але чергову футболку "Ed hardy” чи "H&M” мають відірвати. І далі бабуль, які ледь не б‘ються палками, але щось мають знайти», – йдеться у дописі.