Успішно!

Запитай у косметолога: Світлана Мельник про курси естетичної косметології

У рубриці «Запитай у косметолога» фахівці розповідають читачам нашого видання про догляд за шкірою, різні аспекти косметологічної практики та популярні тенденції у світі краси та здоров’я.

У рубриці «Запитай у косметолога» фахівці розповідають читачам нашого видання про догляд за шкірою, різні аспекти косметологічної практики та популярні тенденції у світі краси та здоров’я.

Цього разу «Таблоїд Волині» поспілкувався з косметологом-дерматологом центру краси «BOMOND» Світланою Мельник.

Хто такий косметолог-естет та як опановують цю професію на відповідних курсах ‒ читайте у черговому випуску нашої постійної рубрики.

‒ Для початку давайте з’ясуємо, які існують основні напрямки косметології?

‒ Існують два основних напрямки: медична та естетична косметологія. До медичної відносимо такі процедури, як мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика тощо. У цьому секторі працюють фахівці з вищою медичною освітою.

Ми запустити навчальні курси, на яких готуємо фахівців з естетичної косметології.

‒ Які процедури косметології зараз найбільш затребувані на ринку?  

‒ Взагалі, зараз стрімко розвивається та набуває популярності ін’єкційна косметологія. Але багато хто обирає класичну косметологію ‒ апаратні методики та доглядові процедури.

‒ Чи потрібна попередня освіта для того, щоб стати косметологом-естетом?

‒ Єдине, що потрібно мати ‒ велике бажання опанувати цю професію. Пройти курси косметолога-естета можна як з попередньою медичною освітою, так і без неї. Базові знання, які дають курси, дають можливість обрати майбутній напрямок діяльності.

Якщо у вас є медична освіта, курси косметолога-естета стануть вам у нагоді в якості підвищення кваліфікації. Адже база, яку дає навчання, дозволяє медику розвиватися надалі у сфері ін’єкційній косметології.

‒  Що входитиме в курси косметолога-естета у центрі краси «BOMOND»?  

‒ Курси складатимуться  з теоретичної та практичної частин. Всього буде чотирнадцять занять, з яких шість виділяється на теорію.

Двоє лікарів-дерматологів розповідатимуть про дерматологічну практику, я ж буду говорити про косметологію.

‒ Про що розповідатимуть на теоретичних заняття?

‒ У процесі навчання студенти дізнаються про будову та фізіологію шкіри, а також про особливості дії на неї різних косметичних засобів. Фахівці нашого центру розкажуть, які бувають види шкірних захворювань і ознайомлять учнів з правилами та стандартами дезінфекції у салонах краси.

Також вивчатиметься склад косметики, призначення та функції кожного інгредієнту косметичного засобу.

Для зручності ми розробили спеціальні зошити для студентів, в яких можна буде знайти докладну інформацію по кожній опрацьованій темі.  

‒ Що студенти робитимуть на практичних заняттях?

‒ Треба зазначити, що кожна група складатиметься всього з двох студентів. Це підвищить ефективність навчання та дозволить викладачам приділяти достатньо уваги кожному учню.

В числі іншого, на практиці будуть вивчатися масажні техніки, зокрема лікувальний масаж по Жаке, косметичний масаж по крему та лімфо-дренажний масаж.

Багато уваги приділятиметься пілінгам, адже ця процедура ‒ одна з найпопулярніших. Також студенти опанують різні апаратні методики (мікротокова, лазерна, радіохвильова терапії тощо) та доглядові процедури, ознайомляться з різноманітними видами чисток та технікою проколювання вух.


 

Спочатку навички будуть відпрацьовуватися на спеціальних манекенах, а потім студенти практикуватимуться один на одному. Можливо, будемо шукати та запрошувати охочих для участі у практичних заняттях.

Також протягом курсів студенти навчатимуться діагностувати стан шкіри людини та проводити відповідні консультації. Адже косметолог-естет має знати, що порадити кожному клієнту для догляду за обличчям.

‒ З яким обладнанням доведеться працювати студентам?

‒ У нашому центрі краси використовується якісне високотехнічне обладнання європейського рівня, наприклад гідропілінг HydraFacial. Студенти докладно вивчатимуть устрій та функції кожного апарату, з яким їм доведеться працювати у майбутньому.

‒ Які марки косметики використовуватимуться під час занять?

‒ Ми намагаємося працювати з найякіснішими професійними засобами. Три основних марки, які ми використовуємо ‒ швейцарська косметика «Meder», американський бренд «Is Clinical» та косметичні засоби «Medik8».

 ‒ Як відбуватиметься завершальний іспит?

‒ На іспиті кожен студент працюватиме з окремим клієнтом. Студент має продіагностувати стан шкіри клієнта, призначити йому відповідну процедуру та самостійно її провести.

Після складання іспиту студенти отримають два дипломи: українською та англійською. Тож цей документ допоможе стати на крок ближче до своєї мети! 

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Додати новий коментар