ЗаКаЗуХа: теплі вітання для однієї з найдобріших лучанок

19 Квітня 2020

Вчора свій День народження відзначала одна з найчарівніших, найдобріших та найпрекрасніших лучанок Юля Панасюк. Друзі красуні впевнені, що отримувати гарні вітання ніколи не пізно, тому хочуть трошки розповісти про цю чудову дівчину.

Юля – одна з тих людей, які, не прагнучи якоїсь слави, роблять стільки добра, що ним можна охопити тисячі сердець. Саме вона щороку ходить та збирає листи до святого Миколая у онкохворих діток, які лежать у онкогематологічному відділенні Волинської обласної лікарні для дітей, і втілює їхні мрії в життя.

Завдяки їй було проведено дуже багато заходів на підтримку хворих діток. Її доброта і позитив не просто рятують життя, а й дають можливість усім охочим привідкрити свою душу для хороших вчинків.

А ще вона – дуже талановита і активна, працює з дітками, які її обожнюють,та мріє про свій унікальний дитячий садочок.

Дорога наша Юлечко! Будь і надалі такою ж позитивною та світлою людиною. Ти – одне з тих чудес, які роблять наш світ кращим! Нехай усі твої мрії втілюються в життя, а душевне тепло зігріває всіх навколо. Ми тебе дуже любимо і дякуємо за те, що ти у нас є! Будь здоровою та щасливою, бо, як йдеться у відомій пісні, така, як ти буває раз на все життя, і то із неба!

Таблоїд Волині приєднується до привітань, а цей невеличкий музичний подарунок хай підніме тобі настрій та підтримає твій позитив!

5

Читати ще

Коментарі

Світлана

Більше б таких людей!!! Юльчику, з днюшкою

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter