ЗаКаЗуХа: фотогенічні вітання талановитому Віктору Голікову

24 Січня 2022

Сьогодні День народження постукав у двері відомого повелителя об'єктивів, володаря спалахів, майстра влучних кадрів, людини, яка ніколи в житті не завалить горизонт – фотографа Віктора Голікова. Від його чорно-білих шедеврів – мурашки по шкірі, а портрети, які виходять з-під його об'єктиву, можна вивчати, як окремий вид мистецтва. Бо зазнімкувати емоцію в очах – то вам не старшокласника на «віньєтку» клацнути, така майстерність дана не всім...

Читай також: «ТЕПЕР В МЕНЕ ВСЕ НОВЕ»: ВІДОМИЙ ЛУЦЬКИЙ ФОТОГРАФ ПРО ПЕРЕЇЗД

Таблоїд Волині приєднується до мільйона вітань, які сьогодні линутимуть в адресу іменинника. Зичимо вам, Вікторе, аби об'єктив ніколи не запотівав, а карта пам'яті не губилася і не ламалася. Хай і в професійному, і в особистому, і в душевному життях все буде чітко, врівноважено і кльово! Хай удача супроводжує всюди: на роботі дає мільйони грошей, в домівці підкидає дровенята у сімейне вогнище, в здоров'ї кріпить м'язи, нерви і всі можливі системи організму, а в творчості надсилає натхнення і нові ідеї.

Ми знаємо, що через кілька років Ваше ім'я гримітиме на всю Європу! Тож вже наперед напрошуємось на інтерв'ю, де ви розкажете, з чого починався ваш творчий шлях і як ви підкорювали світ! ))

Читай також: УНІКАЛЬНІ: ВОЛИНСЬКІ ЧОЛОВІКИ З ТАТУЮВАННЯМИ. ФОТО

Хай усе в житті буде або добре, або досвід!

А для гарного настрою даруємо вам композицію для гарного настрою!

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter