ЗаКаЗуХа: 7 мудростей від харизматичної волинської спортсменки

21 Березня 2020

Карантин карантином, а вітати з Днем народження ніхто не забороняє! Тому всі друзі та близькі відомої волинської спортсменки Вікторії Казакової вже з самого ранку пишуть теплі слова привітань цій харизматичній та неймовірно енергійній красуні! Чемпіонка світу, чемпіонка України, призерка різних змагань – усіх титулів успішної спортсменки годі й рахувати. Але найголовніший титул Вікторії – чемпіонка по життю, бо вона по-справжньому насолоджується кожною хвилинкою і мимоволі змушує всіх навколо насичуватись позитивом!

«Таблоїд Волині» приєднується до усіх вітань, які лунатимуть для Вікторії. Звісно, цього сезону заведено дарувати гречку та антисептик, проте ми зичимо, аби цього всього вам, Вікторіє, не знадобилося! Будьте здорові та безмежно щасливі! Нехай ваша потужна енергія руйнує всі нехороші віруси в радіусі кілометрів трьохсот, а ми будемо триматися біля вас неподалік.

Ну а в подарунок для вас – пісня, а для читачів – сім цікавих цитат прекрасної іменинниці!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРАСУНЯ МІСЯЦЯ ВІКТОРІЯ КАЗАКОВА: «Я ОСОБЛИВА І СПОРТИВНА»


Я вісім років прожила в Севастополі. Просто колись вирішила змінити життя – і переїхала туди. Спортом почала займатись, але тепер там Росія, а мій спорт в Україні. Давно хотіла переїхати додому. Люблю своє місто за те, що воно найособливіше! Старовинне, невеличке, архітектурно гарне. Люди тут надзвичайно приємні.


**

Жіноча краса – це індивідуальна, витончена і сексуальна риса. Жінка гарна поглядом і ніжністю, вмінням зацікавити розмовою. Це дуже філософське поняття, але думаю, що точно все не обмежується платтям і довгим волоссям.


**

Маю дитячу мрію познайомитись з Сашком Положинським. Кілька разів вдавалось порозмовляти. Думаю, нам би вдалось дружити, а загалом, я ціную великих спортсменів.


**

Для мене найважливішим є чесність та вміння широко мислити. Не люблю обмежених і вузьколобих. Часто трапляються у житті стереотипи щодо себе. Дивує, як людина у сучасному світі не розвивається, не читає і не черпає щось нове. Ну і, як йдеться у дитячих книжках, обов'язково має бути в людині добро.


**

Татуювання для мене – це своєрідний стиль життя. Всі вони пов'язані з життєвими подіями, батьками, спортом, людьми, тваринами, рідним містом, улюбленим Шевченком (портрет і цитати з поем) та з власним характером. Вони всі знакові для мене. Якщо їх вивчити, то можна багато про мене дізнатись.


**

Найбільша для мене перемога – це те, що я у 22 роки відкрила для себе спорт і маю неабиякі досягнення.


**

Для мене чоловік повинен бути сильним і духовно, і фізично. Гарним у міру, розумово розвиненим. Повинен бути сміливим і вміти тримати своє слово. Принциповим і не вітряним (мінливість – це для жінок). Набагато спокійнішим від мене, вірним своїй сім'ї. Якщо це чоловік моєї мрії, то він має безмежно мене любити і цінувати, а я, насамперед, маю його поважати та також любити.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter