«Всюди радянщина», – відома львівська інстаблогерка про Луцьк. ФОТО

09 Липня 2019

Спортсменка, фотографка та популярна блогерка зі Львівщини, у якої 140 тисяч підписників, Наталія Терлецька вперше відвідала Луцьк.

Своїми враженнями вона поділилася у своєму інстаграм-профілі.

За її словами, перше враження - подумала спочатку, що «попали чи то в Самбір чи то в Дрогобич чи Сколе. Така ж інфраструктура, такі ж люди, така ж атмосфера». Зазначила, що «навіть одіті люди так само, така ж поведінка, зачіски і менталітет».

Щодо дороги зі Львова до Луцька відзначила, що вона нова, але «помнута» трохи фурами. Трохи є поворотів, проїздів через населені пункти, тому швидко не поїдеш. Всюди «двохполоска».

З екскурсій їй найбільше запам‘ятався будинок, де жила Леся Українка, будинок Голованя і, звісно, Луцький замок, який зображений на 200-гривневій купюрі.

Далі подаємо дослівно із збереженням авторської пунктуації:

«Мер Луцька помер два роки тому – місто управляється в ручному режимі. Кошти з б‘юджету безбожно розкрадаються,– всюди радянщина. Перспективи є, лише ніхто не займається цим містом. Робочих місць немає, тому перспективні люди втікають у Львів, Київ і дальше – за кордон. Чи порекомендувала б сюди їхати?– На один раз подивитись – так. Для загального розвитку. Чи хотіла б тут жити? – хіба на пенсії, коли вже нічого не потрібно», – резюмувала блогерка.


6

Коментарі

Лучанин

Хай сидить в свому Львові) і сосе лапку) Луцьк набагато краще виглядає ніж Львів

Яна

Луцьк - радянщина?? Ахах серйозно? Це вона, мабуть, східніше Києва ніде не була))))

Оля

Люди "одіті" - ну-ну, блогерка...Для цього обов'язково було погано вчитися в школі?

Патріот

<p>Приїхала якась *** і, ***, несе ахінею. Та у Львові далі центру нічого немає, одні забігаловкі з катлєтами і водярою по 300 грн. Блогєрка обі*рана.</p>

Vitovt

Та то просто пані приїхала а їй ніхто з луцьких хлопаків не запросив на палочку чаю, от і біситься дівчина що без парувки зостала :)

Леся Українка

Живу в Луцьку, працюю в Рівне, маю часті відрядження по Україні, маю змогу порівняти розвиток інфрастуктури, меню, ціни і сервіс місцевих кафе, благоустрій доріг, вулиць, міську архітектуру, стан і вартість готелів і квартир подобово, пам'ятні та визначні місця, пам'ятки історії і тд. З впевненістю можу сказати, що місто Луцьк розвивається, в місті є історична частина, річка, парки , кафе з цікавими інтерєрами, зявляються нові житлові комплекси, тут відбуваються фести, івенти, архітектура міста, що збереглася з попередніх століть, пішоідні вулиц для прогулянок...Відсутність чи наявність монолітних хмарочосів в місті це справа смаку.

Дмитро

Трошки зажерлись люди, забули про сміття, дороги, пробки... У Львові рідну матір продадуть, тільки зайди в центр. Панянці варто в селі корів на айфончик фотографувати і в землі покопатись з білими ручками. Не блогерам оцінювати наші міста, Луцьк в тому числі.

Ірина

Велика блогерка... Аха-ха-ха.
Шкода, що коментарі, таких людей взагалі публікують... Бо в неї 140 тисяч підписників...???
Це вона, де таку інформацію взяла, аж тошнить... А ви ще це публікуєте...

Н2О

Після "б'юджету" відому інстаблогерку не читала.

Свідомий лучанин

Доречі, з приводу також місто як Дрогобич... Вибачте але я в Дрогобичі часто буваю.. там взагалі нічого нема цікавого... Дороги в нас кращі, та і взагалі нема про що говорити, так Луцьк явно не Львів, населення в нас менше значно, але нехай погуглить рейтинг міст комфортних для проживання.

Мишка

Зараз відомими блогерами називають усіх, хто має свій профіль у соцмережі? Бо я думала, що "відомий" блогер мав би знати ази української мови.... Та, на жаль... І не треба писати, "що як нема до чього докулупатися, то згадують зразу граматику"!

Стас

А сама то вдягнена як заробітчанка польська

Андрій

Але ти, Юра, провокатор :)

Сотніков

Я з Луцька. Дружина здає квартири подобово...
Випадок 2-тижневої давності.
Знімає квартиру пара з дитиною із Бельгії, він - бельгієць, вона - білоруска. До заселення встигли трохи погуляти по Луцьку, а тому просять: "Луцьк місто невелике, ми трішки пройшлись, можна ми бронь скоротим з 7 днів до 3-х". Добре, не проблема. Пройшло 2 дні... Парочка каже "Ой, а можна ми все-таки побудем всі 7 днів, у вас таке симпатичне місто, класні заклади, привітні люди... моєму чоловіку (бельгійцю) дуже подобається...".
Проблемно було, але і тут справились, що нашому місту додало +++++. І ще... знайомий футболіст луцької "Волині", який грав у вінницькій "Ниві" про Луцьк сказав так: "Я объездил всю Украину, многие города, не знаю, куда ещё меня заведёт футбольная карьера, но вернусь я жить потом именно в Луцк... симпатичнее, удобнее и душевнее города я не видел..."
Так що, львівянка, ти просто хамка, чужинка та недоукраїнка!

Сергій

Я 20 років прожив в Києві, потім був Луцьк, Житомир, Рівне. По роботі неодноразово був майже в усіх обласних центрах України. Мені є з чим порівнювати. Вже шість років живу в Луцьку. Наше місто гарне, наші люди - чудові. Пані зі Львова,можливо, має дуже обмежений досвід. Нагадує мені бліду Фреймут.

Оксана

«Б’юджет, одіті, помнуті»?! І за який час вона встановила факт, що бюджет розкрадається, а місто не розвивається? І це відома блогерка? Уявляю рівень недорозвинутості іі 140000 підписників!

Anonymus

Хто ця знедолена?

Антон

**** коза!!!

Зіна

А сарафанчик в її теж з радянських часів.

Сашко

<p>Типова львівська р*г*л*х*!</p>

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter