Вперше: у Луцькій міській клінічній лікарні провели унікальну операцію. ФОТО

05 Листопада 2020

У Луцькій міській клінічній лікарні вперше провели унікальну операцію на сечовому міхурі – радикальну цистектомію з лімфодисекцією з приводу раку сечового міхура. Управління медзакладу також повідомило, що вони закупили нову лапароскопічну стійку в операційну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПАВЛО ЦИБУЛЬСЬКИЙ: «Я ЛІКАР, А ЛЮДИ НЕ ХВОРІЮТЬ ЗА РОЗКЛАДОМ»

Про це розповідають на фейсбук-сторінці лікарні:

«Урологічне відділення Луцької міської лікарні надає цілодобову допомогу хворим з патологією сечостатевої системи. Оперативна активність сягає до 87% відсотків, тобто 9 хворих з 10 оперуються. Спектр оперативних втручань досить широкий. Це відкриті оперативні втручання при запущеній урологічній патології, онкопатології, ендоскопічні втручання при доброякісній гіперплазії простати, сечокам’яній хворобі, пухлинах сечового міхура.

В урологічному відділенні нашої лікарні продовжують освоювати нові методи лікування. Нещодавно, вперше в Луцьку проведена радикальна цистектомія з лімфодексецією з приводу раку сечового міхура. В цьому році проведено три лапароскопічні операції з приводу кисти нирки та термінального гідронефрозу. Управління лікарні закупило нову лапароскопічну стійку в операційну.

Великий відсоток урологічної патології, яка лікується в урологічному відділенні є сечокам’яна хвороба, яка оперується малоінвазивними методами: уретерореноскопія з контактною літотрипсією та черезшкірна контактна літотрипсія. До цього часу використовували пневматичний контактний літотриптор. Лікарня закупила сучасний гольмієвий лазерний літотриптор, який вже почали застосовувати в оперативних втручаннях.

Олег Іванченко, лікар-уролог вищої кваліфікаційної категорії».


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter