Волинський репер написав пісню про ліквідаторів аварії на ЧАЕС. ВІДЕО

27 Квітня 2021

До дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС репер Віктор Творовський виклав кліп на композицію «Тим, хто врятував світ (Чорнобиль 35)».

Про це повідомляє «Insider Media».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКИЙ ШКОЛЯР ЗАЧИТАВ РЕП ПРО ЛЕСЮ УКРАЇНКУ. ВІДЕО

У коментарі виконавець зазначив, що тема Чорнобильської катастрофи завжди була дуже важливою для його родини.

«Про це говорили батьки, дядько, я часто переглядав хроніку і достеменно вивчив цю тему. Три роки тому, коли я написав текст цієї пісні, мені було що сказати і я це зробив. Тоді композиція не була оприлюднена в силу певних обставин.

Нині повернувся до цієї теми, бо вона буде актуальною ще дуже довго. Батьки, які тоді ще не були знайомі, певною мірою та опосередковано залучалися до ліквідації наслідків. Тато на той час проходив строкову службу в ракетних військах, у них відразу оголосили підвищену бойову готовність.

Як першокласний водій-механік, батько доставляв пісок на перевальний пункт, бо служив в Естонії. Мама, яка тоді навчалась в училищі, була в бригаді кухарів. Вони забезпечували харчування для ліквідаторів.

Планую обов’язково відвідати Прип’ять. Як на мене, в країнах пострадянського простору значущість теми Чорнобильської аварії дуже занижена.

Ми говоримо про перших космонавтів, видатних воєначальників, політичних діячів, а ліквідаторів Чорнобильської аварії, яким в прямому сенсі, завдячуємо нинішнім життям, згадуємо тільки раз на рік. Це була повноцінна і страшна війна з ворогом, якого не видно. І часу на розроблення стратегій залишалося вкрай мало. Всі ці люди зробили неймовірне», – зазначив автор пісні.

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter