Волинський ліцей хочуть назвати на честь Бориса Клімчука

19 Лютого 2021

У Ковелі колектив закладу виступив з пропозицією присвоїти ліцею №11 ім’я першого директора, педагога, державного, політичного та громадського діяча Бориса Клімчука.На засіданні постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ї і молоді та релігії директор ліцею Галина Сидорук попросила депутатів підтримати їхнє прагнення.

Про це повідомляє «Перший».

Як вона зазначила, у березні Борису Клімчуку виповнилося б 70 років, а саме до цього ювілею вони й хочуть приурочити цю подію.

Втім, ще у 2016 році вчительський та учнівський колективи започаткували чотирирічний проєкт «Присвоїмо школі ім’я Бориса Клімчука».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВОЛИНСЬКІ ПЛАВЦІ ВИБОРОЛИ П'ЯТЬ МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ. ФОТО

«Борис Петрович будував нашу школу, будучи на посаді головного інженера. За рік йому вдалось це зробити. З 1982 по 1990 - директор закладу. За цей час він став одним з кращих не лише на Волині, а в Україні. Як вчитель він був неперевершеним. Ми на нього всі рівнялись. Як керівник він умів мотивувати. Сам був дуже успішним, талановитим", – розповіла Галина Сидорук.

«Це — державницька людина. Він двічі очолював нашу область, був Повноважним послом в Литві та Азербайджані. Дуже багато зробив для країни та Волині, зокрема. Для нашої школи буде великою честю, коли вона матиме ім’я такої великої людини, нашого колеги і земляка», – додала волинянка.

Комісія рекомендувала затвердити проєкт рішення на сесії, яка відбудеться через тиждень.

1

Читати ще

Коментарі

Офігів

Ви ще в честь Януковича назвіть покидьки

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter