Волинський бізнесмен назвав вади керівників, які можуть зруйнувати бізнес

19 Травня 2020

Бізнесмен Володимир Луцик створив новий допис, в якому написав про вади керівника, які зможуть зруйнувати бізнес. Лучанин зазначив, що якщо керуючий випромінює токсичність, то навіть найлояльніші клієнти та колеги цього не витримають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВАРТО ІНКОЛИ ПОБУТИ ОКРЕМО»: ФІЛОСОФІЯ СТОСУНКІВ ВІД ВОЛИНСЬКОГО БІЗНЕСМЕНА

Про це він написав на своїй інстаграм-сторінці:

«Команда може напрацювати безліч креативних та інноваційних ідей, але якщо власник випромінює токсичність, від цього втечуть навіть найлояльніші клієнти і працівники.
1. Нетерплячість. Потрібно відчувати, коли рухатися вперед, а коли вичікувати. Бізнес – це баланс агресивного просування і своєчасної стриманості.

2. Самозакоханість. Егоїзм заважає людям ділитися новими, захопливими ідеями. Тому пробуємо інколи подумати й про інших.

3. Одержимість контролем. Якщо у вас все ідеально побудовано, ви навряд чи зможете розгледіти щось за межами цього впорядкованого списку.

4. Непослідовність. Якщо ми хочемо зберегти вплив і заслужити повагу, доведеться виконувати все, що ви пообіцяли, і навіть більше.

5. Низький рівень емоційного інтелекту. Високий рівень ЕІ — основа для колективної співпраці всієї команди і її згуртування. Якщо ж рівень низький, ви гірше спілкуєтеся і знаходите спільну мову з людьми».

2

Читати ще

Коментарі

Хочу знати

Таблоїд, досить публікувати вже цю фігню.
1. Що це за такий відомий бізнесмен Луцик, що він створив і скільки в нього людей в підпорядкуванні? Бо щоб роздавати поради, треба мати якесь підгрунтя, а тут воно відсутнє!
2. Якшо вже хочете щось для бізнесменів, то питайте порад у тих, хто зміг, а не всяких шарлатанів.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter