«Варто інколи побути окремо»: філософія стосунків від волинського бізнесмена

03 Травня 2020

Волинський бізнесмен Володимир Луцик поділився своїми думками про те, чи мають близькі люди відпочивати один від одного. Допис він опублікував на своїй інстаграм-сторінці.

«Варто інколи побути окремо, в свої думках, подумати про свою поведінку:). Кожній людині інколи треба побути на одинці, переключитись повністю на зворотнє. Від інтелектуальної діяльності в фізичну, з робочих буднів в карантин, з директорського крісла – за верстат!», – пише бізнесмен.

Чи мають люди відпочивати один від одного? Тим паче якщо мова йде про чоловіка та дружину?! Я вважаю що - так. Чому? Та все дуже просто. Варто інколи побути окремо, в свої думках, ,,подумати про свою поведінку":), кожній людині інколи побути на одинці, переключитись повністю на зворотнє. Від інтелектуальної діяльності в фізичну, з робочих буднів в карантин, з директорського крісла - за верстат! Я вважаю що цей час не просто потрібний - а край необхідний! Необхідний для того щоб розуміти ДНК вашої сім'ї, ваших стосунків, вашого бізнесу!! Саме по цій причині ми з донею @sofija_lutsyk і поїхали в 3х-денну подорож. #подорож #здонечкою #луцк

Публикация от Володимир Луцик (@lutsikvolodimir)

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter