Волинська співачка розповіла, з якого віку варто розпочинати заняття вокалом

25 Вересня 2020

Волинська співачка Галина Конах відповіла на одне з найпоширеніших запитань, які часто отримує від прихильників її творчості. Дописом про те, з якого віку можна розпочинати заняття вокалом, вона поділилася на сторінці у фейсбуці.

«З власного досвіду можу зазначити: перші результати помітні й у п’ять рочків, але лише за тієї умови, коли вам пощастило з маленьким талантом. Дітки дошкільного віку — мають ряд особливостей: гіпердинамічність, невміння довго сконценровуватися на одній темі, відволікання на їхні, одвічні, «а чому?» й тд.

Тому педагогу, насамперед, потрібні терпіння й невичерпна любов до малят — лише так можна досягнути гарного діалогу з юним учнем. В першу чергу, заволодіти увагою можна тоді, коли ви, ментально, приспускаєтеся до віку того, хто поряд з вами. Повірте — це ключ до дверей довіри будь-якого учня!

Обов’язково вмикайте їм твори відомих класичних композиторів — спільні емоції, від прослуховування, як ніщо інше, об’єднають вас у гарний педагогічно-учнівський тандем! Поцікавтеся у дитини, що вона відчуває, які картинки з’явилися в уяві тощо?

Здавалося б, такі дрібниці, та саме вони виховують справжнього митця (у майбутньому, звісно ж) — митця, котрий ніколи не допустить музичного непотрібу у свій вишуканий «раціон».

Слухайте й прислухайтеся до маленького генія, не лицемірте — дітки відчують будь-яку фальш з вашого боку! Зичу емоційного унісону з вашими вихованцями!», – йдеться у дописі.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter