Волинянка створює картини з моху та сухої трави. ВІДЕО

01 Березня 2021

Шість років тому волинянка Дана Спасовська почала створювати картини й скульптури із природних матеріалів:моху, шишок та сухої трави.

Про це йдеться у сюжеті «Суспільне. Волинь».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ВОЛИНІ ЗЛІПИЛИ ПОЛІЦЕЙСЬКЕ АВТО ЗІ СНІГУ. ВІДЕО

Зараз вона запевняє, що це не лише її хобі, але й справа, яка приносить прибуток. Майстриня каже, що побачила в інтернеті картинки та захотіла повторити так само.

Упродовж двох років вона вчилася, купувала матеріали, облаштовувала майстерню. Згодом розпочала повноцінну роботу. Величина її найменших виробів – п'ять сантиметрів, найбільші ж мають вигляд двоповерхівки.


Серед замовлень, над якими працює майстриня, – різноманітні панно з травою, камінням, горщики з декоративними деревами, об’ємні фігури з різнокольорового моху. Жінка каже: мох використовує спеціальний, який росте у Скандинавських лісах.

Майстриня додає, що стабілізований мох зберігає свій вигляд до 10 років. З її слів, природні соки мохи за спеціальною технологією замінюють гліцериново-сольовими розчинами, після чого фарбують у різні кольори. Інші рослини, які використовує майстриня, теж підготовлені до роботи.

Більше – дивіться у сюжеті.

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter