Волинянка потрапила до фіналу престижного конкурсу «Mrs. Globe». ФОТО

04 Грудня 2018

Яна Власюк з Нововолинська пройшла у фінал престижного міжнародного конкурсу «Mrs. Globe»

22-го листопада в Китаї, в місті Шеньжень, розпочався міжнародний фінал конкурсу «Mrs. Globe» (Місіс Земна куля), в якому брала участь дівчина з Нововолинська, яка проживає у США, – пише БУГ.

Яна Власюк отримала черговий титул Краса Європи в рамках фіналу конкурсу та 1-го грудня на завершальному етапі ввійшла в ТОП-30 серед 65 учасниць. Перемогла ж у конкурсі представниця Татарстану.


Нагадаємо, у штатах Яна здобула титул Місіс Пенсильванія, друга віце-місіс США та Місіс Чорне морета отримала можливість представляти регіон країн Чорного моря на фінальному етапі «Mrs. Globe».

До слова, конкурс «Mrs. Globe» є міжнародною презентацією краси, що проводиться щороку, участь в якому можуть взяти жінки у віці старше 25 років або які одружені, або є батьками. Це найбільший і найпрестижніший конкурс для одружених жінок у світі. Учасники конкурсу беруть участь у благодійній роботі, кошти виділяються для благодійної організації «Woman in Need» у більш ніж 70 країнах світу, які беруть участь у конкурсі.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter