Вініл, джаз та жарти від радіодіджея Сергія Ткачука: яким був вечір у «Цитрі». ФОТО

12 Травня 2019

Текст і фото: Юлія Остапович

У новому джазовому клубі «Цитра» суботній вечір пройшов в особливій атмосфері. В заклад завітав популярний радіоведучий, продюсер (лінійний) UA Волинь («українське радіо Луцьк») Сергій Ткачук, який приніс із собою колекцію вінілових платівок.

Відтак, 11 травня, поки вулиці Луцька заливало дощем, в «Цитрі» було тепло та атмосферно. Гості закладу пили вино та насолоджувались звучанням легендарних хітів, які долітали з вінілового програвача і були приправлені цікавими жартами та джазовими історіями від Сергія Ткачука.Співвласник клубу Віктор Грисюк розповів, що нині заклад працює в тестовому режимі, а офіційне відкриття попередньо планують зробити в кінці травня. Тим не менш зараз творці та персонал джаз-клубу відкрили заклад, в якому для гостей влаштовують тематичні вечори та культурні вечірки, аби протестувати й побачити, як той чи інший формат сприйме публіка. Віктор Грисюк попросив присутніх залишати всі зауваження та побажання на офіційній сторінці клубу, аби врахувати всі моменти та вдосконалити їх, щоб в майбутньому гостям тут було найкомфортніше та затишно.


Ідею влаштувати вечір прослуховування вінілових джазових платівок запропонував саме Сергій Ткачук, а в джаз-клубі з радістю на це відгукнулись.

«Знаю, що в Луцьку є досить цікаві приватні колекції платівок. Якщо люди знатимуть, що є таке місце, де можна принести і послухати такі платівки, то ми будемо з радістю їх зустрічати і спільно проводити ось такі вечори», – сказав Віктор Грисюк.Тим часом Сергій Ткачук звірив час на своєму наручному годиннику – 20:00, в «Цитрі» приглушили світло й додали звуку – теплий ламповий вечір розпочався. Загалом радіодіджей з солідним досвідом знав як розігріти та зацікавити публіку. Вся вінілова вечірка нагадувала такий собі радіоформат, щоправда радіоведучого можна було не лише чути, а й бачити.

«Сьогодні ось в такому радіоформаті слухатиму з вами вініл. Це буде вечір музичних відкриттів», – пообіцяв радіодіджей.

Цікаво, що взявши в руки чергову платівку, Сергій Ткачук обов’язково додавав до неї якусь джазову оповідку чи біографічні факти про життя та творчість того чи іншого виконавця.

Не менш харизматичними, аніж сам ведучий, були й його жарти та діалог з гостями «Цитри». Присутні відповідали йому взаємністю – гучними оплесками та щирим сміхом, який переплітався із дзвоном келихів та вініловим звучанням.Творці джазового клубу розповіли, що тут планують проводити чимало культурних подій та імпрез, прослуховування живої джазової та блюзової музики, зустрічі з відомими джазменами, як тутешніми, так і з інших континентів тощо. Загалом «Цитра» в майбутньому матиме чим здивувати вибагливу луцьку публіку.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

8

Читати ще

Коментарі

Світлана

Ого! Не знала, що в Луцьку таке місце є. Треба буде зайти

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter