Віктор Павлік зробив дружині неочікуваний подарунок за майже дві тисячі доларів. ФОТО

06 Листопада 2023

Дружина співака Віктора Павліка, блогерка Катерина Реп'яхова, похизувалася подарунком від чоловіка на восьму річницю знайомства.

Тож з нагоди свята виконавець зробив молодій дружині неочікуваний подарунок – він подарував Реп'яховій новенький 15 iPhone Pro Max, вартість якого становиться від 60 до 95 тисяч гривень, пише ТСН.«Оскільки чоловік поїхав на гастролі, ми вже відсвяткували річницю нашого знайомства. Чоловік подарував 15 iPhone Pro Max. Я взагалі спокійна до нових айфонів і в житті б не купила собі 15 зараз, якби не Віктор Павлік. У мене були 13 і 12. Чесно сказати, 12 я люблю набагато більше», – поділилася Катерина.

Поки блогерці налаштовували телефон, вони зі співаком покаталися у метро, а після цього сходили на обід до кав'ярні, з якою їх пов'язують приємні спогади.

«Ми залишили айфони для того, щоб перекинули всю інформацію з одного на інший (50 тисяч фото) і поїхали кататися в метро. Потім ми пообідали в кафе, в якому останній раз були близько чотирьох років тому. Приємні спогади з цієї кав'ярні», – додала Катерина.1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter