Відома реперка розповіла про нові стосунки. ФОТО

15 Листопада 2023

Українська реп-виконавиця alyona alyona вперше розповіла про свої нові стосунки.

В інтерв'ю Маші Єфросиніній вона поділилася, як познайомилася з бойфрендом за пів року після розриву з попереднім коханим.

Артистка розсекретила, що його звати Вова й він теж займається музикою, проте є непублічним.

«У нас була переписка, були просто реакції на сторіз, на треки. Бо я артистка, він – музикант. Ніхто не розглядав нікого в жодному контексті. Навіть тоді, коли ми почали спілкуватися, ніхто не думав… І ми почали спілкуватися через те, що я трошки допомагала з документами артистам, хто питав мене про виїзд за кордон. У мене є список. Але це не панібратство, просто я це пройшла, я розуміла, як це. Тоді був такий момент, коли треба топить за все, щоб з нашими прапорами виходили всі артисти в різних жанрах музики. І от на цьому почалася переписка з Вовою», – поділилася Альона.

Альона та Вова вступили в легку суперечку, яка переросла у щось більше, «хімію». Пара з'їхалася та почала спільно проживати. Відтепер рутина закоханих наповнена домашніми сімейними клопотами.

«Консервуємо вишні, збираємо гриби, готуємо голубці… Маємо два котика», – розповіла Альона.

Також реперка зізналася, що закохалася перша. За її словами, Вова став першою людиною, яка мала «людське ставлення» до неї, адже раніше таким чином хотіли отримати якусь вигоду від Альони.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter