Успішно!

Відома луцька блогерка кинула університет

Катя Якимчук вчилася в СНУ імені Лесі Українки на другому курсі, здобувала фах олігофренопедагога

Катя Якимчук вчилася в СНУ імені Лесі Українки на другому курсі, здобувала фах олігофренопедагога. До того ж Катя – успішна блогерка, а також займається продажами в Інстаграмі. У профілі дівчини 35,4 тисяч підписників.

«Я кинула універ.
Це не жарт. Це причина того, чому я пропала з інстаграму на останніх два дні. Треба було зібратись з думками, зважити всі за і проти. Зрозуміти, що стаю на поріг дорослого життя значно раніше, ніж мої однолітки.
Це морально важко.
Через 10 днів мене офіційно відрахують за власним бажанням і я вже не вважатимусь студентом.
Сьогодні написала заяву, мені її підписав декан факультету, тоді ходила в бібліотеку з обхідним листом, далі був головний корпус. Тепер очікування.
Я нереально щаслива!
І як там кажуть: «сміливим щастить»?) перевірю це на собі», – написала блогерка.

Наступного дня Катя продовжила свою історію та написала, що планує працювати в інтернеті та знає, що ніколи не працюватиме на когось.

«Чому я кинула універ?
Я люблю аналізувати і бачити перспективи. Люблю розуміти сенс того, в що вкладаю час і сили. В універі (нічого проти нього немаю), свого майбутнього за 1,5 роки так і не побачила.
Я була на державному) Тепер на моєму місці вчиться інша дівчинка) моя одногрупниця) її з платного перевели на державне) я вважаю, це дуже добре) в усякому разі вона мені вдячна.
Ще, коли вступала, знала, що працювати на когось не буду. Да, да. Отака я вреднота і, так, я покинула це все, бо знаю, чим займусь зараз і в майбутньому, я одна з перших, хто не побоявся і перейшов в Інтернет. За ним майбутнє, ще згадаєте мої слова»,  – йдеться у дописі Катерини.

Коментарі

A:

Де таких "відомих"берете?!

25 Листопада 2018, 23:04

))):

Ніби вона перша,чи остання кинула універ

19 Січня 2019, 02:53

Додати новий коментар