Відома лучанка розповіла, хто змінив її життя

05 Червня 2020

Тренерка з особистісного розвитку Надія Рогозіна поділилася дописом про те, які випадкові зустрічі або влучні цитати можуть змінити життя та ставлення до нього. Підписники та клієнти Надії у свою чергу розповіли, що вона теж змінила їхні життя.

«Як багато існує людей, які змінили моє життя цього навіть не підозрюючи. А часто навіть не здогадуючись, що я існую.

Одного разу років 7 тому я йшла по вулиці. Голова була забита своїми «проблемами»: «треба схуднути», «задрала начальниця», «чи треба знову реєструватися на тіндері?», «як же дістала ця школа...» і т.д. В той момент мені чомусь здавалося, що гірше, ніж у мене бути не може. А потім я побачила їх. Через дорогу по Хрещатику мама везла в інвалідному візку доньку років 13. І вони так голосно сміялися, що чути було аж на мій бік. І гналися навипередки з велосипедистами і знову сміялися. Я зрозуміла, що я егоїстка і в мене все зашибісь як добре, а я не ціную. І пішла цінувати.

«Ти 6 років мене читаєш і досі не підняв дупу, щоб щось зробити?!» - запитав завжди бадьорий голос американського бізнесмена-мотиватора Гаррі Вайнерчука в моїх навушниках, звертаючись до одного з підписників. Я сіла. Я теж читала його 3 роки. Через 6 місяців я вже працювала на себе.

«Це ж просто тряпки! Куски тканини, зшиті разом! І люди мордують себе голодом, щоб в них влізти!» - сказала одна дуже класна психолог по розладам харчової поведінки. І я викинула свій «улюблений» купальник, який вже 2 роки чекав, поки я схудну. Зав‘язала сорочку на талії (вперше за 2 роки не накрила нею живіт і попу) і пішла гуляти. Давно не почувалася такою гарною. Ловила відображення свого апетитного ХL у вітринах магазинів.

А хто змінив ваше життя? Поділіться в коментарях. А раптом ці люди прочитають?», – йдеться у дописі.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter