• банер чікос

«Веселилися всі»: волинський чиновник показав, як батьки святкували золоте весілля

27 Січня 2019

Перший заступник голови Волинської обласної ради Олександр Пирожик поділився теплими сімейними фото зі святкування золотого весілля своїх батьків.

Світлини та зворушливе привітання він опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці.

«У наших дорогих батьків - Веніаміна Олексійовича та Галини Миколаївни Пирожиків - "золоте весілля"! Бог милував прожити в парі 50 літ, дожити до такої прекрасної дати і зібрати в родинному гніздечку в рідному Ягідному всю велику родину. А Господь дарував моїм батькам двох синів і двох дочок, восьмеро онуків, і вже навіть правнучку дочекалися... А ще - людську шану і вдячність: матусі-вчительці - від численних вдячних учнів, батькові-пасічнику - від тих, кого щодня лікує - як вишуканим медом, так і добрим словом...

Забракне слів, аби описати ту чудову атмосферу, яка панувала під час свята. Веселилися всі! На те воно й весілля, та ще й золоте. Набажали молодятам до ста літ дожити, та ще не одну славну дату відзначити. Ми всі вас безмежно любимо! Ви в нас - найкращі! Обіцяємо жити, творити, перемагати і наближати наші наступні ювілеї!», – йдеться у дописі.


1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter