Безмежне кохання: волиняни святкують «золоте» весілля ФОТО

02 Жовтня 2019

Своє «золоте» весілля святкують Надія Ананіївна та Володимир Пудовійович. Вже 50 років вони живуть щасливо та зізнаються один одному у безмежному коханні.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЦІЛУЮ І КОХАЮ»: ЯК ЛУЦЬКА ЖУРНАЛІСТКА КОХАНОГО З РІЧНИЦЕЮ ПРИВІТАЛА. ФОТО

«Церемонія золотого весілля подружжя Надії Ананіївни та Володимира Пудійовича починалася із спогадів , що повертали їх в дитинство.
Мальовничі Березолуки... Вони одинаково рідні для наших ювілярів. Там народились, там дівували і парубкували, там ходили від хати до хати колядувати та щедрувати. І там дядько Ананій старався покепкувати з невисокого на зріст колядника Володі який, одягнувши не по розміру батькового кожуха, завжди спотикався через високий поріг дядькової хати. Якби ж той дядько Ананій тоді знав з кого він кепкує ! Якби ж він знав, що цей парубок буде його зятем ! А це сталось . І сталось знову ж таки в Березолуках 27 вересня 1969 року. 50 літ поспіль.

Нехай на їхньому шляху буде все тільки хороше: квіти, сонце і безхмарна блакить неба. А весільний рушник, який простелили ювілярам діти, нехай стелиться щасливою дорогою ще на багато-багото років подружнього життя», – привітали на фейсбук-сторінці Головного територіального управління юстиції Волині.2

Читати ще

Коментарі

Мирослав

ЗИЧУ Друже-сусіде Міцного Здоровя! Ну чарка уже за тобою!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter