• банер чікос

«Важко було відмовитись від стабільного прибутку»: лучанка про закриття власного бізнесу

27 Липня 2021

Лучанка Олена Голоденко, яка нещодавно продала Майстерню натуральної косметики Green Valerie, розповіла про закриття власного бізнесу і про те, як почала займатися шоколадом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ПРОДАЮТЬ ДОБРЕ ВІДОМУ МАЙСТЕРНЮ НАТУРАЛЬНОЇ КОСМЕТИКИ

Допис вона розмістила на своїй фейсбук-сторінці:

«Часто ще прилітають запитання, чому закрила майстерню косметики)

Якось минулого літа балакали ми з Alexandra Osipova про різне й розмова повернулась у русло: "кльово б разом щось робити або, навіть, шоколадом двох займатись?".

Пожартували, помріяли про шоколадну кав‘ярню-магазин з дерев‘яними синіми дверима, ну й такі: ай ну, тож в тебе своє, в мене своє...

І тут я перестала спати нормально. Зранку просиналась, уявляла, що відмовлюсь від цієї ідеї, не ризикну, і ставало сумно... Під час виробництва косметики почала подумки "приміряти" шоколадні процеси.

Так мене гойдало декілька місяців: від "так не можна, це безвідповідально, узбагойся" до "ну давай, скіко того життя". При чому гойдало нас двох, бо Саша теж загорілась ідеєю працювати разом і чекала, що я щось вирішу)

Ну й одного ранку я просто зрозуміла, що я таки це зроблю. Важко було відмовитись від стабільного прибутку, до якого я вже звикла. Ще був страх помилитись у виборі: а раптом пошкодую. І дуже важко було повідомити людям, з якими працювала декілька років, що закрию майстерню.

Короче, зі всім цим поступово розібралась – психотерапія таки дуже-дуже допомагає)

Це вже зараз розумію, що мені подобається не так косметика, як виробничі процеси крафтових продуктів, але завжди більше надихала гастрономія. Власне, косметика на початках була чимось схожим.

І таки це був дуже крутий досвід».

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter