«У мене немає слів!»​​​​​​​: у складі гурту, який переміг у Нацвідборі на Євробачення, є лучанин

23 Лютого 2020

У складі гурту Go A, який став переможцем національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення», є лучанин Ігор Діденчук. У колективі він майстерно грає на сопілці.

Більше про талановитого лучанина розповіла на фейсбук-сторінці його викладачка Надія Омельчук.

«Так, я мушу про це написати!! Бо в мене мільйон емоцій!!!
Гурт "Go-A", в якому грає на музичних інструментах Ігор Діденчук, їде на Євробачення!!!.
І то так неймовірно, що в мене немає слів!
Три роки тому у мене була креативна команда з нашого Коледжу культури та мистецтв ім.І.Стравінського, яку я готувала до ЗНО. Усі вони були класнючі і позитивні, і про кожного можна писати годинами.
Але сьогодні кілька слів про Ігорчика!
Скажу лише щось загального характеру, бо особисте завжди лишається між вчителем та учнем. Пам'ятаю, як він не вірив, що взагалі складе те ЗНО, а склав дуже пристойно. Як грав на святі в моєї дитини, коли вона розказувала вірш Ірини Жиленко. Як завжди питав, чи не потрібна допомога. Як завжди телефонував і телефонує на кожне свято і просто так. Ет, довго можна писати. А найбільше запам'яталося одне (і я навіть не знаю, чи він про це пам'ятає)): я лежала дуже хвора, страшенний грип, написала, що занять не буде. А Ігор дзвонить і проситься приїхати, щоб привезти банку малини) Звісно, я не дозволила, бо ж інфекція. Але. Важливий для моєї душі цей факт. Чесно, всяке було, але ту малину пам'ятаю.
Ігорчику, вірила і вірю в тебе! І шалено рада, що саме ти поїдеш у складі гурту на таку важливу подію!
Решту скажу, коли заскочиш в гості!

Друзі, можете порадіти разом зі мною! Бо то непересічна подія, як не крути.
Вірте у власних дітей та у своїх учнів – вам плюс у карму, а їм, можливо, промінець, який буде з ними усе життя», – додала лучанка.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter