«У мене була паніка», – луцька блогерка розповіла про особливий момент у житті. ФОТО

05 Грудня 2019

Блогерка Катя Якимчук розповіла на своїй інстаграм-сторінці про особливий момент – вечір, коли її хлопець Дмитро Мельник зробив їй пропозицію. Лучанка зізналася, що чоловік дуже нервував та хвилювався.

Коли закоханий встав на коліно, дістав каблучку та запитав, чи вийде Катя за нього заміж – у красуні почалася паніка. Лише з третього разу вона змогла чітко вимовити «так».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДОМА ЛУЦЬКА БЛОГЕРКА СТАЛА НАРЕЧЕНОЮ. ФОТО

«Діма провів мене додому, ми попрощались. Я зайшла в квартиру, закрила двері і тут мама з Анею почали вітати мене з ДН.

Через кілька хвилин хтось постукав в двері. Це був Діма. Так нервувався. Теж привітав мене і сказав, шо хоче покласти мене спати. Я переодягнулася в піжаму, він зайшов до мене в кімнату. Ми там говорили, я вже така сонна була, не розуміла, шо робиться.

Сказав, шо буде йти додому. Пішов взуватись, я одягнула на піжаму сукню і пішла за ним. Виходжу з кімнати, там сидить мама і Аня. Діма підходить до мене, стає на коліно, дістає шкатулочку з каблучкою і питає, чи я вийду за нього заміж.

У мене була паніка, я почала плакати. Тільки з третього разу змогла чітко сказати "так". Потім ми довго обнімались і мама нишком знімала це на відео.

Зараз ношу каблучку, ніби це наша дитина. Бережу її і нікому не показую зайвий раз. Крім вас – вам можна», – йдеться у дописі.


1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter