У Луцьку відомий забудовник уклав парі з медійником

18 Червня 2019

Директор будівельної компанії «Інвестор» Андрій Разумовський уклав парі з головним редактором інтернет-видання «Перший» Юрієм Ричуком. Умовою парі є те, що Юрій Ричук за 3 місяці занять в спортзалі має схуднути на 20 кілограм за що отримає від забудовника велосипед, або ж, в разі невиконання парі, головний редактор має написати 10 інтерв’ю.

Про це Андрій Разумовський написав на своїй сторінці у Фейсбук зазначивши, що велосипед, який раніше був у Юрія Ричука, вкрали.

Юрій Ричук погодився на це парі, про що він написав у своєму Фейсбуці. Він зазначив, що має сподівання на те, що таким чином зможе змінити звички, навчитися шанувати свій організм і довше прожити.

У коментарі «Таблоїду Волині» Юрій Ричук розповів, що раніше робив спроби ходити в спортзал, однак системно там займатись не вдавалось. Також він додав, що марки велосипеда і його вартості учасники парі ще не обговорювали.

«Щодо вибору велосипеда і детальних мов реалізації цього парі ми детально не обговорювали, але в будь якому випадку, думаю, результат мене влаштує», – сказав Юрій Ричук.

Займатиметься головний редактор у спортзалі з відомим луцьким тренером Віталієм Андрейчуком.

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter