У Луцьку скасовано виступ української співачки Alyosha

01 Січня 2019

Виступ відомої співачки Alyosha, що мав відбутися 1 січня о 20:00 в рамках фестивалю «Новорічна містерія у Луцькому замку», скасовано.

Організатори фестивалю повідомили, що співачка не змогла приїхати до Луцька з технічних причин.

Проте Альоша у своєму Instagram розповіла, що її команді довелось відмовитись від виступу через те, що організатори не змогли виконати умови договору.

«Шановні мешканці Луцька та прихильники моєї творчості, що збирались сьогодні, 1 січня 2019 року, відвідати концерт «Новорічна містерія» у Луцькому замку. З вини замовника та організаторів, які не виконали умови договору про співпрацю та не дотримались взятих на себе зобов‘язань, пов‘язаних із фінансовими витратами на організацію виступу Alyosha, ми змушені повідомити про відмову з нашого боку брати участь у даному сумнівному заході.
⠀⠀
Вибачаємося за несправдані очікування наших прихильників та людей, що збиралися відвідати даний захід, купивши квиток на нього. Зі свого боку команда Alyosha виконала всі взяті на себе зобов‘язання, в тому числі розміщення анонсів заходу на своїх сторінках у соцмережах та відмову від інших пропозицій виступів на цю дату, через що ми понесли фінансові втрати.
⠀⠀
Надалі від себе змушені будемо розповсюдити негативну інформацію про замовника і організаторів даного заходу серед інших українських артистів для подальшого запобігання проблем із виступами у Луцьку колег по сцені.
⠀⠀
Ще раз вибачаємось перед прихильниками Луцька, та обіцяємо повернутись у це чарівне місто навесні 2019 року із сольним концертом в рамках нашого українського туру «Поруч». Слідкуйте за анонсами», – йдеться у дописі співачки.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

4

Читати ще

Коментарі

Паша

І нічого лучани не втратили!!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter