У Луцькому НТУ відбувся новорічний ранок на воді. ФОТО

06 Січня 2019

5 січня у спорткомплексі Луцького національного технічного університету пройшов святковий захід Новорічна ялинка на воді.

Про це повідомляє інформаційний відділ ЛНТУ.

Захід був влаштований адміністрацією спорткомплексу та призначений для дітей викладачів і працівників ЗВО. Розваги та ігри за участі Діда Мороза та Снігуроньки відбувалися у басейні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК РЕКТОР ЛНТУ ІНСПЕКТУВАВ ПІДГОТОВКУ ДО НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ НА ВОДІ. ФОТОЗа словами директора спортивного комплексу Луцького НТУ Юрія Чурило, до участі у новорічних розвагах долучилося майже півсотні діток віком від 7 до 14 років. Для них організували святкову новорічну програму й спортивні естафети у вигляді запливів за різними видами плавання. Підбадьорювали учасників естафети Дід Мороз та Снігуронька, які на завершення новорічного свята потішили усіх діток подарунками.Варто зазначити, що подібний захід у Луцькому НТУ проводиться вперше. Втім святкові розваги на воді в університеті планують зробити традиційними. Планується залучити до естафет у басейні навіть працівників та професорсько-викладацький склад ЗВО.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter