Успішно!

«Танцюють люди усіх поколінь»: Монатик розповів, чим його вразила Куба. ФОТО

Уродженець Луцька, популярний співак Дмитро Монатик провів тиждень у Гавані – він знімав там кліп на пісню, яку вже полюбили прихильники його творчості.  

Уродженець Луцька, популярний співак Дмитро Монатик провів тиждень у Гавані – він знімав там кліп на пісню, яку вже полюбили прихильники його творчості.  

Найяскравішими враженнями від поїздки він поділився з «ELLE.UA».

«На тиждень ми забули про інтернет. Ми так давно стільки не говорили один з одним. Гаджети включалися виключно тоді, коли потрібно було зафіксувати момент. Я зловив себе на думці, що геть забув, як це прекрасно, коли всі дивляться один на одного, всі уважно слухають, багато сміються і, звичайно ж, танцюють.

Після того, як сонце ховається за горизонт, кожна вулиця Куби стає сальса-баром. Танцюють люди усіх поколінь.

Не втомлюся повторювати, що ще задовго до поїздки в моєму розумінні Куба була якоюсь альма-матер танцю. Саме тієї країною, по венах якої біжать неприборкані рухи і нескінченний фрістайл, гаряча імпровізація в кожному погляді. Під час подорожі виявилося, що все набагато спекотніше.

Ми випадково потрапили в один заклад, де всі кубинці танцювали аргентинське танго. Чоловіки запрошували дам. Було цікаво спостерігати, як дівчата з палаючими очима чекали запрошення. Танцюючи, вони виглядали, як пари, які знають один одного багато років, адже вони ставали єдиним цілим. Їхня імпровізація виглядала, як завчений і вибитий роками танець. Але все закінчувалося по завершенню пісні, а з новою – відбувалася той самий магія. Загалом, неможливо було відірвати погляд. Головний стереотип, який розвіявся в поїздці – існують кубинці, які абсолютно не вміють танцювати.

Куба сама по собі – як архітектурний твір. Незважаючи на те, що багато будинків дуже недоглянуті і зруйновані, здається, ніби саме так і було все задумано декоратором.

В цілому, на Кубі дуже смачно. Банан тут, як у нас картопля: його подають в якості основної страви, як гарнір, чіпси і навіть десерт. Він може бути солоним, солодким, в клярі або сильно просмаженим. Тут дуже велике різноманіття фруктів, а традиційною стравою вважається рис з бобами і тушкованим або рубаним м'ясом.

Дуже рекомендую відвідати ресторан La Guarida – місце, де тамували голод такі особистості, як Бейонсе і Джей Зі, Каньє Уест, Кім Кардаш'ян, Стівен Спілберг, Мадонна, Ріанна та інші.

Через дефіцит інтернету кубинці багато спілкуються, і вони – відкриті. Складається враження, що вони знають всіх: при зустрічі цілуються і обіймаються навіть з тими людьми, з якими тільки що познайомилися.

На Кубі немає багатьох «принад» сьогоднішнього соціуму. Але в ній однозначно є те, про що всі не так давно, але дружньо забули: відкритість, душа, щирість і спрага кожен раз пізнавати людей такими, якими вони є – без екранів, фільтрів, листувань і коментарів. Такою я і запам'ятав Кубу. Саме такий настрій ми постараємося передати людям в нашій ювілейній десятій спільній роботі з Таньою Муіньо, Микитою Кузьменко та Денисом Стульніковим.

На Кубі так багато людей, які створюють все своїми руками. Під час поїздки придбав фотоапарат ручної роботи, зроблений з банок з-під Coca-Cola з вбудованим механізмом для вау-ефекту. Чим не арт-витвір? На ринку Гавани дуже багато картин різних стилів і напрямків. У деяких частинах ринку відчуваєш себе, як в галереї: можна годинами ходити і все розглядати.

Одне невелике полотно ми забрали з собою в Україну. На студію MonatikChilibiSound везу кубинські барабани бонго, кубинський гуїро для створінь атмосферних перкусій. Ну і, звичайно ж, привезли сигари і ром», – розповів співак.


 

Додати новий коментар