«Так страшно було останній раз в РАЦСі»: Як відкривали луцьку «Цитру». ФОТО. ВІДЕО

21 Травня 2019

Текст і фото: Лада ДИМНА

21 травня у Луцьку офіційно відкрили джазовий клуб «Цитра». У закладі ніде було і яблуку впасти, волинські любителі джазу розмістилися по всій площі «Цитри» та попивали вино й коктейлі. Послухати джаз можна й стоячи, тим паче, що атмосфера того варта.

Український джаз від ShockolaD та американський від Bria Blessing забезпечили музичність цього вечора. Виконавці підготували джазові композиції спеціально до відкриття «Цитри» у Луцьку.

Починали ж сумної новини. Один із засновників «Цитри» Віктор Грисюк повідомив, що в цей день помер організатор джазових подій у Львові Маркіян. Він мав бути присутнім у Луцьку, адже дуже вболівав за «Цитру». Вечір почали хвилиною мовчання, а Віктор Грисюк пригадав, що Маркіян назвав його та друзів вар’ятами, почувши ідею джаз-клубу в Луцьку.

Ще одна засновниця джаз-клубу в Луцьку Руслана Моклиця зауважила, що в «Цитрі» не тісно, а тепло і подякувала всім, хто вірить у волинський джаз. Вона також познайомила гостей з усім персоналом, який обслуговує та годує гостей в «Цитрі». А третій засновник «Цитри» Роман Домбровський сказав, що востаннє так хвилювався в РАЦСі.

Кажуть, що «Цитра» – це місце, де кожному буде комфортно. Воно затишне, приємне, тут завжди лунає хороша музика: жива, з платівок чи онлайн радіо.

Засновники закладу розбили тарілку – це гарна традиція починати проекти, розбивши посудину «на щастя».

Лайв концерти, атмосфера, теплі зустрічі, всі ви, вечірки, душевне спілкування + відповідний вибір алкоголю і нон-алкоголю та меню, у якому кожен знайде те, що йому до душі пропонують тут.

Знайти новий заклад можна за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 1Б (повертайте в арку за Ощадбанком).

У залі не було жодного вільного місця, а за барною стійкою невпинно наливали коклейлі та вино. Проект Shockolad – це Литвинюк Анастасія, Гнидин Ігор, Андрій Кохан.

На вокалі – неперевершена Bria Blessing – яскрава вокалістка, американка з українською душею родом з Техасу. А живе і творить у Львові


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

10

Читати ще

Коментарі

Оксана

Було дуже класно. Дуже! Аж не віриться, що це тепер в Луцьку є таке місце!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter