«Смертельна карусель»: луцька танцівниця ледве не попрощалася з життям

06 Березня 2020

Танцівниця Анна Рекретюк поділилася моторошною історією. Красуня ледве не потрапила в аварію через те, що у неї «вистрілило» колесо. На щастя, лучанка змогла вчасно вирулити кермо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ТАНЦІВНИЦЯ ПОДІЛИЛАСЯ ВІДЕО СКЛАДНОГО ПАРНОГО ТАНЦЮ

Про це на своїй інстаграм-сторінці:

«Мені в житті везе рідко, але вже як везе – то везе!!! Вчора я на декілька секунд дізналась, як це – прощатись із життям, або в кращому випадку із цілими кінцівками.... багато встигла подумати за ці декілька секунд: як це – коли ти вже летиш і від тебе мало що залежить; як це – коли безповоротність і нічого не вернеш; як це –– коли чекаєш удару і його наслідків; як це – коли розумієш, що ВСЕ, зовсім все може закінчитись за секунду... і страшно, і ні... довго! Ці декілька секунд – як довгі хвилини!
У мене на швидкості вистрілило колесо – і почалась смертельна карусель... і багато думок, і багато крутіння рулем... вирулила!!! Коли машина врешті зупинилась, я зрозуміла, що ціла! А вийшовши з машини зрозуміла, що і вона ціла!!! Мені пощастило – дуууууже! Пощастило, бо це трапилось на широкій дорозі, пощастило, бо кинуло на траву між полосами дороги, а не в сторону сусідньої машини, пощастило, бо там не було обмежувачів руху, дерев, стовпів, а лише земля і трава, пощастило, бо дощ почав лити через 2 години, і на той момент трава не була ще мокрою, пощастило, бо не було близько зустрічної .... пощастило, бо чоловік вчив мене їздити "боком" і йти в контрольований занос, можливо, це врятувало мені життя! Бо в ці декілька секунд ти не встигнеш зібратись з думками і вирішити як вчинити правильно – ти дієш на автоматі! Тож ти або розумієш, що робити коли машину несе, або пробуєш вгадати ... я знала, що робити!
Руки починають труситися знову, коли пишу це, картинки стоять перед очима...
Я свої висновки зробила! Хочу і з вами поділитись деякими:
– обирайте надійні машини, які встоять на дорозі, і будьте впевнені у їхньому технічному стані
– контролюйте стан шин – цього року зими, як такої не було, тож зимова шина зношується набагато сильніше! А ще наші дороги - хороші ями дарують вам гулі... а це небезпечно!
- Вчіться «їздити боком»! На широких площадках, безпечно, або беріть курси екстремального водіння - це може врятувати життя
- контролюйте швидкість! Навіть якщо ви впевнені в собі - ви не можете бути впевнені в усьому іншому
Дякую, що Mercedes! Дякую, що пощастило! Дякую, Вово, за те, що навчив їздити "боком"! Дякую, що жива і ціла!...»

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter