• банер чікос

«Сама себе штиркала»: луцька танцівниця розповіла все про свій пірсинг. ФОТО

05 Серпня 2019

Керівниця танцювальної студії «Diamond», відома у Луцьку виконавиця «гарячих» танців Анна Рекретюк розповіла, де в неї є пірсинг, і хто їй проколював різні частини тіла.

Своє зізнання лучанка написала в інстаграмі.

«Ок, «спалю» вам всі мої пірсинги та їхню історію-хронологію... (бо багато запитань, а особливо після того, як змінила сережку в септумі і стало помітно, що там теж маю пірс).

1 – звісно, прокол мочок – ще перед школою. Тьотя штрикнула великою голкою, вставила сережки, і я пішла щаслива... Та за декілька років проколи заросли, бо надовго вийняли прикраси... Тож я штрикнула згодом сама себе туди голкою, поки батьків не було вдома, і вставила сережки... Це був клас, здається 8-й! Зараз вже не можу уявити, як я могла сама собі це зробити тоді, та ще й вдало! Мама сказала, що я проколола навіть краще, ніж та тьотя! (Тоді не розгледіла в собі задатків пірсера – потрібно було раніше починати! Хоча тоді ще й такої професії не було...)

2 – знову мочки, але вже на одному вусі дві додаткові дірочки – теж сама собі, але вже на курсі 2-у чи 3-у. Не повторюйте вдома! Я здавала хірургію «автоматом», різала і шила на операціях з викладачем, та знала добре правила асептики та антисептики.

3 -– мій багатостраждальний пупок – декілька разів сама штрикала, але невдало... Не знала, як підібрати голку і сережку, і взагалі як... Потім подруга мені його продірявила – внаслідку теж невдало, бо взяла замало тканини, і сережка «пішла гуляти»... Аж поки через декілька років не пішла до майстра, який зробив все, як слід! Тож навіть досі сережку ношу ту саму (із біопласту)

4 – крило носа – сама собі, вже будучи пірсером, хоча й початківцем відносно. Точно знала, що камінчик на носі – не моє, поносила зо два тижні обманку, і коли впевнилась, що так комфортно себе почуваю з кільцем в носі, – добавила дірочку)

5 – козелок – сама собі, без проблем, бо це майже й не боляче (перед проколом боялась не зупинитись на півшляху, якщо сильно заболить. Знову ж – не повторюйте вдома! Вже на той момент я була досвідченим пірсером з «поставленою рукою»! І то, просила допомоги асистента, щоб вставити сережку, бо вона вставляється ззаду.

6 (вже забула який пункт) – вирішила трішки розтягнути тунелі. Ні, великих дірок не тягнутиму – в мене є одна задумка, і розмір моїх тунельчиків вже для неї підходить – тож більших дірок вже не буде.

7 – сет проколів хелікса – робота моєї учениці, це були її перші проколи на людині (ні, на тваринах не практикувались). Багато питали: «як я довірилась учениці?». Просто – це ж я її вчила! І я знаю, чому навчила – тож не переживала.

8 і 9 – в один день септум і через півгодинки язик – теж робота моєї учениці на завершення курсу. Я вирішила скористатись нагодою і зробити ті проколи, що хотіла – але самій не зручно робити.

Поки все», – зізналась Анна Рекретюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СЕКС І РИТМ: ЛУЦЬКА ТАНЦІВНИЦЯ І ЇЇ «ТВЕРК-ГУРУ» ЗНЯЛИСЯ У ГАРЯЧОМУ ВІДЕО


4

Читати ще

Коментарі

Степан

Важкий випадок, коли людині нічим більше в житті зайнятися...

Мда...

Дай їй Боже розуму...

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter