• банер чікос

#Рудаскорохуда: луцька івент-мейкерка планує схуднути на 20 кілограмів. ФОТО

16 Липня 2020

Івент-мейкерка Тетяна Зубрик оголосила старт нового проєкту, який організовує разом із тренером Антоном Яловиком: лучанка планує схуднути на двадцять кілограмів. Увесь процес красуня висвітлюватиме у фейсбуці та інстаграмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗАКАЗУХА: ВІТАННЯ НАЙЯСКРАВІШИМ ЗІРКАМ ВОЛИНІ

Про це вона повідомила на своїй інстаграм-сторінці:

«#Рудаскорохуда АБО як я наважилася на публічне схуднення!

Сьогодні я офіційно хочу оголосити про старт нашого з Антоном проєкту – в реальному режимі мій тренер буде худнути мене на … 20 кг!

Підготовку ми почали два тижні тому – тобто я уже дотримуюся спеціального меню і графіку тренування. Однак є ще декілька підготовчих етапів для створення цікавого контенту. Адже увесь процес ми висвітлюватимемо в інстаграмі та фейсбуці. Я буду максимально чесною з вами і хочу показати увесь процес схуднення.

Зізнаюся, що наразі – це найбільша вага за мої 33 роки. Причин цьому є багато: у першу чергу – це спосіб життя (і режим сну) та проблеми з гормонами щитовидки.
А ще – моя любов до солодкого, нерухливий спосіб життя і абсолютне непорозуміння з їжею.

У дірект я отримала уже багато слів підтримки та чесних розмов про таку інтимну для жінок тему. Тому я усвідомлюю свою велику відповідальність. У перш чергу, перед собою… і звісно, перед своїм тренером та усіма людьми, що вболівають за мій результат.

Я сама обожнюю спостерігати за змінами людей і надихаюся цим. Тепер хочу стати сама для себе мотиватором. Усі деталі я буду відкривати поступово: вага, заміри, меню, тренування – усе будете бачити в моїх соц.мережах. І навіть той момент, коли тренер дозволить з’їсти чізкейк.

Я щаслива, що потрапила в руки Антона і в його команду, адже за перші два тижні я бачу результат.

Але про це – згодом...».

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter