«Похоронний вінок 2022»: відомі лучани про ялинкове тріо в центрі міста. ФОТО

21 Грудня 2022

Івент-мейкерка Тетяна Зубрик на своїй фейсбук-сторінці розпочала обговорення про тріо ялинок, які цьогоріч вбрали в патріотичні кольори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: БЕЗ ІЛЮМІНАЦІЙ: У ЛУЦЬКУ ТРІО-ЯЛИНОК ПРИКРАСИЛИ ПАТРІОТИЧНИМИ ГІРЛЯНДАМИ. ФОТО

«Пишу не для хейту, а для цікавості.

Адже у часи війни креатив та естетику ніхто ж не скасовував. І ялинка – це теж свого роду інструмент для комунікації і можна було б залучити сучасних творчих молодих людей і створити цікаву новорічну інсталяцію.

Дуже люблю Луцьк і вважаю його сучасним містом з крутими людьми. І впевнено можу сказати, що тут є з ким творити.

п.с. Можливо надалі треба самим проявляти ініціативу і можна йти з пропозиціями до мера, чи як? Буду вдячна за підказки, бо дуже мені подобається київська ялинка, а наша викликає сум», – пише Тетяна.

В коментарях – чимало критики та роздумів:

«Це просто похоронний вінок 2022», – Богдан Муха.

«Щось вже у центр і виходити не хочеться, поки не побачу вживу – буду думати, що це показалося і не так все погано.

А якщо серйозно дійсно негарно. Але і без ялинки по місту вистачає таких об’єктів. Що з цим робити – хороше питання», – Катерина Демчук.

«Як граф дизайнеру, фотографу ... пох. повністю пох. ні батьки, ні я, ніякого святкування, ніяких прикрас, ніяких ялинок. Не принциповість, а просто немає ні бажання, ні сенсу лише вечеря і одне єдине бажання у всіх. якось так», – Павло Луцака.

«Ніякого креативу, краще б взагалі нічого не вішали на них», – Богдан Климчук.

«Мені норм. Враховуючи те, що коштів бюджету на це не було, добре, що й так. Хоча, звісно, можна було доручити це ентузіастам, які б зробили це власним коштом для реклами», –Оксана Прокопчук.

2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter