Рожден Анусі запропонував вийти заміж головній суперниці луцької «холостячки»

19 Серпня 2018

Холостяк-2018 Рожден Анусі запропонував Галі вийти за нього заміж! Про це дівчина розповіла в своєму Instagram. Про подію повідомляє СТБ.

Галя і Рожден зустрілися на фіналі «Міс Україна-Всесвіт» -2018. Холостяк-2018 був одним з членів журі конкурсу краси.

Кожній учасниці належало відповісти на інтелектуальне питання від одного з суддів. Передбачувано, що Галя вибрала питання від Рождена. Однак слова артиста здивували не лише конкурсантку, а й усіх глядачів в залі.

«На даний момент чого б ти хотіла більше: виграти цю корону, стати Міс Україна-Всесвіт або ... вийти за мене заміж?» - запитав Рожден у Галі.

Збентежена таким питанням, учасниця романтичного реаліті покликала Холостяка-2018 на сцену, щоб «відповісти йому на вушко». Під гучні оплески глядачів в залі Рожден і Галя обіймалися і мило про щось шепотілися. Коли ж у Галі запитали, який б вона зробила вибір, дівчина відповіла «вийти заміж».


Ведучий заходу Олександр Скічко запропонував Рождену стати перед Галею на коліно і подарувати заповітне кільце. Але артист відмовився, аргументувавши тим, що це конкурсне питання, а не пропозиція руки і серця. Така відповідь явно не сподобався публіці, про що вона не забарилася повідомити.


Нагадуємо, в фіналі проекту «Холостяк» -8 Рожден вибрав Іванну Гончарук з Луцька, а потім неодноразово говорив журналістам, що, мабуть, помилився.

Після фінального випуску пост-шоу «Як вийти заміж» Галя була помічена на концерті артиста в Празі. Однак ні Рожден, ні фіналістка «Холостяка» цю подію не коментували.0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter