«Російський народ і путінський режим – не те саме», – луцький ведучий. ВІДЕО

25 Лютого 2022

Ведучий Микита Чибар опублікував відео про ситуацію у російських містах.

Ролик він розмістив на своїй інстаграм-сторінці:

«На щастя, російський народ і путінський режим – не те саме тотожне явище. Я зараз говорю з міркувань таких, бо дві години тому мав розмову з другом, який сам родом з України, але був вимушений мешкати у Санкт-Петербурзі через робочі обставини.

Він мені сказав, що уже заздалегідь підготували масові мітинги містами Росії в підтримку українського народу, щоб присікти тоталітарний режим Путіна.

Містами їздять величезними групами поліцейські, перевіряють, чи немає масових скупчень. Вдалося з'ясувати, що перші затримання громадян за несанкціоновані мітинги уже сталися. Щобільше, тепер будь-які висловлювання у соціальному просторі, у масмедіа повинні каратися, якщо хтось пише, що він проти війни з Україною.

Тепер будь-які посилання мають бути адресними на єдине джерело, яке є авторитетним в Росії, це Роскомнадзор.

Якби це наївно з моїх вуст не пролунало, але я вірю, що з просоння, звісно, але російський народ поступово буде здійматися і зрозуміє, що це не просто негаразд, а свавілля, світ, який Путін хоче захопити і назвати підручними засобами.

У будь-якому випадку – все буде Україна, і ми точно переможемо, бо на нашому боці Бог, правда, гіпермотивація, а ще такий вірний і справжній народ», – йдеться у зверненні.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter