Успішно!

BLOG на нічку: секс та стосунки на відстані. Як не зрадити?

Сьогодні у рубриці «Про ЦЕ» поради від лікаря-сексолога Володимира П`ятохи

Сексуальна дисфункція – це наслідок тривалого утримання від сексу. Що робити тим, хто мусить їхати на заробітки, але хоче залишитися вірним своїй половинці і не мати проблем зі здоров`ям?

Сьогодні у рубриці «Про ЦЕ» - поради від лікаря-сексолога Володимира П`ятохи. Матеріал опублікований на сайті «Сім’я і дім».  

Нагадаємо, у Луцьку відбувся майстер-клас «Інтим у стосунках. Погляд психолога та гінеколога» від відомого лікаря, акушера-гінеколога телепроекту «Я соромлюсь свого тіла» Людмили Шупенюк та психолога багатьох телевізійних проектів Ореста Шупенюка.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ВІДВЕРТО ПРО СЕКС: ЯК ЛІКАРІ З ТЕЛЕШОУ ПРОВЕЛИ ДЛЯ ЛУЧАН МАЙСТЕР-КЛАС

***

– Які наслідки тривалого утримання від інтиму, наприклад, внаслідок того, що хтось із подружжя їде на заробітки?

– Щодо суто медичних наслідків тривалих “заробітчанських” відряджень, то сексологи зазвичай мають справу з сексуальною дисгармонією та дисфункцією.

Вони можуть виникнути тоді, коли чоловік чи жінка відновлюють близькість після тривалого статевого утримання (саме по собі воно не є шкідливим для організму).

Раніше науковці називали це “синдромом моряка”: притуплюються почуття, змінюються умовні фізіологічні потреби в частоті статевих контактів, виникає еректильна дисфункція.

Результат тривалого утримання – передчасна еякуляція у чоловіків при розвитку хронічних простатитів, ослаблення ерекції, застійні явища у статевих органах.

Приблизно 80 відсотків пацієнтів, які приходять до мене зі скаргами на стан сексуального здоров’я, потерпають від тимчасової дисфункції після тривалого утримання.

У цій ситуації найважливіше не панікувати й звернутися до лікаря, аби встановити точну причину проблеми.

– Кому важче подолати сексуальну самотність – чоловікові чи жінці? Чи впливає на це вік жінки?

– Усе залежить від потреби тієї чи іншої людини у сексі, статевої конституції, від темпераменту (він і без утримання сам по собі здатен вгасати).

Чим старший вік людини, тим частіше тривале утримання може призводити до розладів. А ще важливий загальний стан здоров‘я людини: чим менше хвороб турбує вас, чим менше маєте шкідливих звичок, тим довше триватиме ваше сексуальне довголіття. Відповідно хороший стан загального здоров‘я є для людини потенціалом, який забезпечує подолання розладу в інтимній сфері.

Щодо жіночого віку, то звичайно важче звикнути до самотності повністю сформованим у сексуальному плані жінкам, тим, хто знає відчуття оргазму.

– Що порадити тим, хто, незважаючи на часті й тривалі мандрівки за кордон, таки хоче бути вірним своїй половинці?

– Сексуальну функцію організму ще називають парною функцією. Розлади у цій сфері подружжя може подолати тільки разом.
Так, звичайно, є й суто медичне розв’язання проблеми. Лікар виписує ту саму віагру чи дженагру, інші препарати.

Але найважливіше для пари, яка справді хоче продовжувати свої стосунки (може, навіть подальше життя у шлюбі), – це гармонізація стосунків.
Через півтора-два місяці люди, які справді кохають одне одного, мають високі шанси позбутися тимчасових сексуальних дисфункцій.

 

Додати новий коментар