Про тиск, воду та генетично детерміноване харчування: що порадив волинянам відомий хірург

22 Серпня 2019

У готелі «Україна» 20 серпня відбулася зустріч із заслуженим лікарем України – Ростиславом Валіхновським. Чоловік розповів всі секрети про власну клініку та поділився порадами, як бути здоровим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ВІН – ЛЮДИНА ВІД БОГА»: ЯК ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ З ВІДОМИМ ВОЛИНСЬКИМ ХІРУРГОМ. ФОТО

Ростислав вважає, що норма тиску 140/90 – це неправильно, оскільки цифри – не важливі. Якщо людина не займається спортом, не має графіку харчування та п'є неякісну питну воду – вона стає пасажиром вагона, який швидко завозить її до числа нещасних у сумній статистиці.

«Є різні норми тиску, це все залежить від людини і її самопочуття. Не важливо який тиск та який препарат вона приймає – це ж порада для слабаків. Я вважаю, що потрібно брати себе в руки. Наше здоров'я залежить лише від нас», – додав хірург


Волинянин зауважив, що потрібно регулярно проводити прогулянки на свіжому повітрі – мінімум 2 години на день, а також витрачати годину часу на щоденну пробіжку.

Також Ростислав розповів про генетично детерміноване харчування. На прикладі Потапа (Олексія Потапенко), який за 3 місяці «скинув» 20 кілограмів, він показав, що це дієва методика. Головне мати два списки: продукти, які ми можемо їсти та «табуйовані».

«Панацея існує – вона у нашому харчуванні», – констатує лікар.


Хірург зауважив, що людина у будь-якому віці може себе «відновити» за допомогою здорового способу життя.

«Потрібно лише сила волі. Здоров'я – дар від Бога. Ми повинні отримувати радість від заняття спортом, хорошої їжі та здорового способу життя», – додав священик.

Воду, як зауважив Ростислав, потрібно пити негазовану та з джерела.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter