«Привіт з Бразилії»: іноземець шукає родичів на Волині

22 Вересня 2020

Фейсбук-користувач під нікнеймом Andre Vam Beek шукає втрачене коріння на Волині.

Відповідний допис бразилець опублікував у спільноті «Ковель Life».

«Привіт з Бразилії. Мене звуть Андре, я бразилець і шукаю частину своєї родини, яка залишилася в Україні.

Мій прадідусь Nikolau Koziel (Микола Козел) і прабабуся Тatiana Koziel (Тетяна Козел) жили в селі Смідин (розташоване за 55 км від Ковеля) і переїхали до Бразилії приблизно в 1935 році. Моєму прадіду було 25 років, а прабабусі 23 роки, вона була вагітна. Aleixo (Олексій), Alexandre(Олександр) та дружина Олександра Eudócia(Євдокія) також прибули до Бразилії. Батьків мого прадіда звали Matroma (Матрона) та Alexandre (Олександр).

Мій прадід втік від війни. Він хотів пізніше повернутися в Україну, але я не зміг. Мої прабабусі і дідусі переживали важкі часи в Європі.

Мій прадід купив землю в муніципалітеті Rebouças, що на півдні Бразилії, і почав вирощувати картоплю, пшеницю та жито, що забезпечувало хороші умови життя для нашої родини.

Я не впевнений в іменах та прізвищах українською мовою, оскільки імена перекладені португальською, тож можуть бути помилки.

Я вдячний, якщо хтось зможе допомогти мені і надати якусь інформацію про мою сім'ю, тому що я хочу відновити частину історії, яка була втрачена», – йдеться у дописі.2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter