Працівниця Волинської ОДА Катя Павлова розповіла про відпустку в Індії. Фото

06 Березня 2019

Нещодавно працівниця інформаційного відділу Волинської ОДА Катерина Павлова відвідала країну контрастів Індію. Як розповідає дівчина, подорож запланувала вже давно, а вдалося її втілити протягом семи днів відпустки.

Чому саме Індія та що найбільше вразило дівчину, читайте у коментарі «Таблоїду Волині».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВІДВЕРТО: ПРО ЩЕДРОГО ХЛОПЦЯ, ХАРАКТЕР БОСА ТА СЛЬОЗИ КАТІ ПАВЛОВОЇ. ФОТО

«Подорож в Індію була довгоочікуваною та неймовірно бажаною. Після прочитання «Шантараму» Ґреґорі Девіда Робертса та «Їсти молитися кохати» Елізабет Гілберт ця мандрівка стала мрією та метою.

Насамперед скажу, що Індію потрібно відчути! Про неї можна читати, дивитися фільми, її можна уявляти, але найцінніше – побачити та відчути.

Ми побачили три міста – Делі, Джайпур, Агра. Попри величну архітектуру та неосяжний для мене «опіум релігії» індуїстів, найбільше мене вразили місцеві діти! Статистика каже, що близько третини населення Індії живуть дуже бідно, багато з них не мають власної домівки: сплять у наметах, на вокзалах і просто на вулицях на покривалах. Але насправді таких місцевих там набагато більше. Багато безпритульних, багато дітей, які жебракують. Просять здебільшого їсти! Хапають за штанину чи рукав, біжать за тобою, кричать і просять їсти. За печиво чи шоколадні цукерки, мені здається, ці діти ладні на багато що. А ще їх багато гине під колесами через стихійний рух.

Коли повернулася, зрозуміла, як ми тут добре живемо. Все пізнається в порівнянні, а такий контраст, як Україна-Індія, я вважаю, що мають побачити всі».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

2

Читати ще

Коментарі

127

"У них денег куры не клюют,
а у нас на водку не хватает".

Ухажор

Ірино, та не говоріть фігні, здався молодій красуні старий пердун, хоч і при баблі, невже вона так низько може опуститися? Надивилися аверсу і біситеся з ревнощів, не беріть гріха на душу!

Дружина Рабана

Цікаво, чи знає дружина малого Рабана, що ця працівниця там робила в Індії)

Ret

І це на зарплату в 1000 грн.? Цікаво подивтися декларацію цієї чиновниці

Губка Боб

Цікаво, це дружина малого Рабана запитує сама в себе? Чи це дружина старого Рабана запитує в дружини малого Рабана? Чи це дружина чия пише чиїй?

Губка Боб

Якийсь круговорот дружин!

Fact

Ret - а хто вам сказав, що вона чиновниця? Не читайте (не дивіться) на ніч Аверс :)))

Ар

Ой що ви пишете, вже всі знають що вона з М.Т. мутить, це не просто плітки. Діток тільки шкода

69

Катя - порядна дівчина.

Дайте спокій

Караван іде - собаки гавкають

ну-ну

Ви зараз їй всі заздрите і обливаєте брудом, але вона вам ще всім покаже, будете в шоці!)

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter