«Постійно чіплялася за будь-яку справу»: волинська модель про свій перший бізнес

18 Квітня 2020

Модель та володарка титулу «Міс Україна Земля 2019» Діана Шабас розповіла цікаві історії про те, як вона вперше спробувала займатися власним бізнесом. Волинянка зізналася що спробувала заробляти ще в дитинстві: плела бісером, робила прикраси, продавала статуетки, збирала вишні та малювала хною тимчасові татуювання за гроші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА З КОРИСТЮ»: ВОЛИНСЬКА МОДЕЛЬ РОЗПОВІЛА, ЧИМ ЗАЙНЯТИСЯ НА КАРАНТИНІ

Про це вона повідомила на своїй інстаграм-сторінці:

«Мій перший БІЗНЕС
Прийняла челендж – тому читайте далі, якою ж я була раніше бізнеследі.
В дитинстві я постійно чіплялась за будь-яку справу, яка здавалась мені цікавою, і пробувала все нове, що мені приходило на думку – тому історій безліч.

У мене був досвід плетіння бісером. Я робила прикраси, брелоки і навіть статуетки, а потім перейшла на плетіння браслетів нитками – "фенічки" і продавала їх у школі або друзям (що було не так вже й безрезультатно). До речі досі часто зустрічаю такі вироби в сувенірних крамницях багатьох країн.

Якось прийшла хвиля виробів із глини, якою я теж дуже захопилась і намагалась продавати свої прикраси через соцмережі або ж подругам.
Я була "дуже хороша" у своїй справі. Вдома досі стоїть власноруч зроблене дерево-підставка із 10-ками кольорових сережок із глини.

Згодом я навчилась лазити по деревах – тому декілька разів влітку йшла на базар і продавала вишні.

Багато років свого життя я присвятила художньому мистецтву і навіть навчалась довгий час у художника... Тому вже в років 14-15 я захопилась індійським стилем малюванням хною на тілі –"махенді". Це було найбільш серйозним моїм бізнесом, тому що було досить трендово на той час, а я горіла чим займалася.
Хоч прибутки були невеликі, але я спокійно могла піти з подругами в кафе за власні кошти, а не просити грошей у батьків.

І чим старшою я ставала, тим більше я горіла бажанням бути самостійною, що приносило мені відчуття гордості та зміцнювало мою особистість.

Тому я впевнена, що кожен може розпочати свою справу, не зважаючи на вік чи статус, тому що тут головне бути наполегливим і вірним своїм мріям та бажанням. А будь-які старання ніколи не бувають марними».

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter