Положинський розповів, чи претендує на посаду міського голови Луцька

21 Серпня 2020

Колишній соліст гурту «Тартак» Олександр Положинський повідомив, що йому пропонують взяти участь у виборах міського голови Луцька. Однак він поки не розглядає таку можливість.

Про це він розповів в інтерв’ю hromadske.

Каже, що дуже хоче, аби Луцьк змінився на краще, однак сам керувати містом не бажає. Таке рішення пояснює тим, що йому не цікаво цим займатися, на відміну від творчості.

Окрім того, Положинський зауважив, що він не є компетентною людиною у питанні головування містом.

«Я розумію, що всьому можна навчитися і я маю якийсь базис знань і вмінь для того, щоб стати очільником Луцька. Водночас для цього потрібен час. Я не хочу, щоб сталося так, як з нашим президентом, коли він одночасно і посідає посаду, і вчиться щось на ній робити», — каже музикант.

Також Положинський пояснив, що для головування міста йому потрібна була б «міцна команда» з професійними людьми. Такої команди він зараз не має.

«Поки що я це все сприймаю як веселі балачки, які більше спрямовані на те, щоб змусити когось нервувати або пограти в якісь політичні ігри», — додав він.

Музикант уточнив, що висунути його мером пропонує «активна група в Луцьку». За його словами, ця група виступає проти Ігоря Палиці, який 20 травня 2020 року очолив новостворену партію «За майбутнє».

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter