Успішно!

П'ятирічній Іларії потрібна допомога у боротьбі зі страшною хворобою

Луцька супермама, журналістка Ольга Магас приєдналась до боротьби за життя п'ятирічної дівчинки Іларії, хворої на рак.

Луцька супермама, журналістка Ольга Магас приєдналась до боротьби за життя п'ятирічної дівчинки Іларії, хворої на рак.

Свій допис з хештегом #весела_радісна_іларія Ольга опублікувала у фейсбуці.

«Нещодавно я пообіцяла собі, що беру перерву в благодійних штуках, але… Але це Іларія, їй 5 років, однак я хочу розповісти про її маму.

Коли я зателефонувала мамі, у трубці почула дуже приємний і гарний голос. Такий, знаєте, добрий-добрий, як дитячий. Мама Світлана працює в дитячому садочку № 10. У неї є ще двоє старших хлопчиків, які навчались у одній з луцьких гімназій, проте на цей рік їх переведуть в ківерцівську школу, до бабусі, поки лікуватимуть сестричку.

Мама мене вразила знаєте чим? Тим, що вона розплакалась, коли зізналась, що їй соромно просити кошти, адже «я не зможу їх віддати». А це, як на мене, ознака порядності та щирості. У мене виникають різні емоції при спілкуванні з батьками наших підопічних, проте ця мама розчулила мене до мурашок. Тим, що чесна, тим, що у відчаї, тим, що все-таки намагається посміхатись.

Благодійний Фонд «СТОПРАК» оплачує хіміотерапію для дівчинки, проте сім'я дійсно находиться у дуже критичному стані. Тому кошти потрібні, і чимало.

У Іларії після операції на апендицит виявили гістіоцитоз з клітин Лангенгарса, група високого ризику з мультифокальним ураженням кісток тазу, черепу та апендиксу. Після початку лікування у дівчики з'явились судоми та епілептичі припадки, а також деякі інші супутні проблеми. Зараз стан дівчинки трошки покращився, але постійно потрібно бути насторожі.

Прошу, як завжди, небагато – одну філіжанку кави, один хот-дог, одне тістечко. Відмовитись від цього легко, а навіть 20 грн. – це велика допомога. Бо нас багато, і ми – люди.

Вірю в нас усіх…

Номер рахунку мами:

5168 7573 7982 5484 Данілова Світлана.

Контактний номер: 050 35 39 104 (Світлана).

Надати фінансову допомогу на придбання лікарських засобів та розхідних матеріалів для дітей, які проходять лікування в Онкогематологічному центрі Волинської обласної дитячої лікарні, можна за наступними реквізитами:

ПриватБанк:
поточний рахунок - 26006055501466,
МФО - 303440.
ЄДРПОУ - 37537784
Отримувач: Благодійний фонд «СТОПРАК».

Якщо Вви перераховуєте кошти через термінал ПриватБанку, то в меню обирайте опцію «Внесення виручки». Якщо через Приват24, то в меню оберіть «Мої платежі», а далі – «Створити платіж».

ПАТ «Кредобанк»:
ЄДРПОУ - 37537784
МФО - 325365
розрахунковий рахунок - 2600802349723
Отримувач: Благодійний фонд «СТОПРАК».

1

1

 

Додати новий коментар