П'ятирічній Іларії потрібна допомога у боротьбі зі страшною хворобою

19 Серпня 2019

Луцька супермама, журналістка Ольга Магас приєдналась до боротьби за життя п'ятирічної дівчинки Іларії, хворої на рак.

Свій допис з хештегом #весела_радісна_іларія Ольга опублікувала у фейсбуці.

«Нещодавно я пообіцяла собі, що беру перерву в благодійних штуках, але… Але це Іларія, їй 5 років, однак я хочу розповісти про її маму.

Коли я зателефонувала мамі, у трубці почула дуже приємний і гарний голос. Такий, знаєте, добрий-добрий, як дитячий. Мама Світлана працює в дитячому садочку № 10. У неї є ще двоє старших хлопчиків, які навчались у одній з луцьких гімназій, проте на цей рік їх переведуть в ківерцівську школу, до бабусі, поки лікуватимуть сестричку.

Мама мене вразила знаєте чим? Тим, що вона розплакалась, коли зізналась, що їй соромно просити кошти, адже «я не зможу їх віддати». А це, як на мене, ознака порядності та щирості. У мене виникають різні емоції при спілкуванні з батьками наших підопічних, проте ця мама розчулила мене до мурашок. Тим, що чесна, тим, що у відчаї, тим, що все-таки намагається посміхатись.

Благодійний Фонд «СТОПРАК» оплачує хіміотерапію для дівчинки, проте сім'я дійсно находиться у дуже критичному стані. Тому кошти потрібні, і чимало.

У Іларії після операції на апендицит виявили гістіоцитоз з клітин Лангенгарса, група високого ризику з мультифокальним ураженням кісток тазу, черепу та апендиксу. Після початку лікування у дівчики з'явились судоми та епілептичі припадки, а також деякі інші супутні проблеми. Зараз стан дівчинки трошки покращився, але постійно потрібно бути насторожі.

Прошу, як завжди, небагато – одну філіжанку кави, один хот-дог, одне тістечко. Відмовитись від цього легко, а навіть 20 грн. – це велика допомога. Бо нас багато, і ми – люди.

Вірю в нас усіх…

Номер рахунку мами:

5168 7573 7982 5484 Данілова Світлана.

Контактний номер: 050 35 39 104 (Світлана).

Надати фінансову допомогу на придбання лікарських засобів та розхідних матеріалів для дітей, які проходять лікування в Онкогематологічному центрі Волинської обласної дитячої лікарні, можна за наступними реквізитами:

ПриватБанк:
поточний рахунок - 26006055501466,
МФО - 303440.
ЄДРПОУ - 37537784
Отримувач: Благодійний фонд «СТОПРАК».

Якщо Вви перераховуєте кошти через термінал ПриватБанку, то в меню обирайте опцію «Внесення виручки». Якщо через Приват24, то в меню оберіть «Мої платежі», а далі – «Створити платіж».

ПАТ «Кредобанк»:
ЄДРПОУ - 37537784
МФО - 325365
розрахунковий рахунок - 2600802349723
Отримувач: Благодійний фонд «СТОПРАК».0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter