Успішно!

Петро Антип розпочав завершальну частину найбільшої картини у світі, яку створюють у Луцьку

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків розпочали роботу над завершальною, дев’ятою частиною «Космогонії»

У Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків розпочали роботу над завершальною, дев’ятою частиною «Космогонії» – найбільшої картини та наймасштабнішого мистецького проєкту у світі.

Цей фрагмент має назву «Майбутнє» та є найзагадковішим етапом проєкту, адже має відкрити власну теорію та візію митця Петра Антипа та головного ідеолога проєкту Віктора Корсака щодо того, що ж чекає на людство у найближчі роки, століття та тисячоліття.

Художник не просто малює картину, він творить портал у часі, де кожен етап – це історія, що чекає на відкриття.

Команда Музею Корсаків запрошує до себе, аби на власні очі побачити як твориться історія українського мистецтва.

«Приєднуйтесь до нас, аби стати свідками створення історії, яка надихає та змушує задуматись про майбутнє нашої цивілізації», – кажуть у музеї.


***
Музей сучасного українського мистецтва Корсаків реалізовує проєкт світового рівня «Космогонія», який є унікальним та новаторським у багатьох аспектах, адже поєднує у собі мистецтво, функціональність та філософію.


Саме інтеграція мистецтва у виробничі процеси на постійній основі створює унікальні можливості для вивчення споконвічних питань: Для чого це все? Для чого ми є, і що з цим всім буде?
Автором ідеї та куратором є фундатор музею Віктор Корсак.


У виставковій залі працює Петро Антип, знаковий український художник. Митець, починаючи з листопада 2022 року протягом 18 місяців писатиме картину розміром 2 тисячі м2, яка стане найбільшою у світі.


Більше про проєкт «Космогонія» можна дізнатися за посиланням.

 

 

 

 

Додати новий коментар