Пернаті нахаби влаштували бенкет під вікном лучанки. ФОТО

17 Січня 2021

Журналістка «Таблоїда Волині» Аліна Холбан стала свідком голубиного «бенкету» під своїм вікном.

«Як дитина зраділа, коли побачила у своєму дворі синиць та снігурів. Вирішила погодувати пернатих: насипала під вікно шматочки сала та хлібні крихти, й завмерла в очікуванні... Але де там! Не пройшло й хвилини, як на підвіконня злетілася ціла ескадрилья голубів. Нахаби влаштували таку гучну штовханину, що змусили нервуватися домашню кицю, яка заклякла у неприродній позі та приглушено занявчала. Ті, хто запізнилися на "бенкет", приземлялися просто на спини своїх товаришів. А останні були надто зайняті трапезою, щоб звернути на це увагу.

А снігурі та синички продовжували безтурботно сидіти на гілках дерев та цвірінькати про своє, ніби говорячи: "Не їжею ж єдиною..."», – розповіла журналістка.


***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter