«Ну як тут не зронити сльозу?»: луцький нейрохірург отримав особливий подарунок. ФОТО

14 Січня 2022

Лікар Михайло Ловга поділився зворушливою історією: його маленький пацієнт з дитячого будинку, оперований в кінці минулого року з приводу вади розвитку спинного мозку, подарував йому торбинку цукерок.

Про це нейрохірург повідомив на своїй фейсбук-сторінці:

«Подарунки - до сліз!)

Початок нейрохірургічного року для мене припав на цей неймовірно насичений тиждень, кожного дня вдома після 21-ї… Понеділок – консультації до пізнього вечора… Вівторок – складна операція з приводу фармакорезистентної епілепсії, сьогодні – пухлина лобної частки у 6-річної дитини та перелом кістки у 6-місячної дитини. І в проміжку між сьогоднішніми операціями – виписка нашого пацієнта з дитячого будинку, оперованого в кінці минулого року з приводу вади розвитку спинного мозку. І в додаток до суперового результату лікування – неймовірний подарунок від цього чудового хлопчика – торбиночка з цукерочками. На всі мої, навіть дуже злі, відмовки від подарунка – настирливі слова вихователя з усмішкою : "Це всі дітки збирали по цукерочці спеціально для Вас, Михайло Іванович, щоб подякувати за допомогу нашому Степанчику". Ну як тут не зронити сльозу?.. Дітки з дитячого будинку діляться солодощами… Така мила турбота… Ми обов‘язково посмакуємо такими унікальними смаколиками усім відділенням!!)

Дякуємо Степанчику та усім діткам Дитячого будинку м. Луцька за подарунки і радісні емоції)

Рік почався яскраво!) Попереду багато цікавого!!)

П.С. Мало не забув подякувати благодійникам, які допомогли Степанчику лікуватись згідно з міжнародними стандартів і які завжди допомогають лікувати усіх потребуючих – фонд Мама і немовля (Алла Василівна Мельничук)».

1

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter